Протягом кількох днів у хмельничан вкрали чотири велосипеди

Ви є тут

Инна Хананова

Хмельничани потерпають від квартирних крадіїв. Зловмисники підбирають ключі або пошкоджують замки і проникають до помешкань. Звідти вони виносять звідти гроші, дорогу техніку та прикраси. 

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції в Хмельницькій області, все частіше злодії потрапляють до помешкань хмельничан та крадуть гроші, золото і техніку. Перед цим вони вибирають квартиру майбутньої жертви. Зловмисники стежать, коли власник квартири йде з дому і коли повертається. Потім вони підбирають ключі, пошкоджують замки чи віджимають пластикові вікна. Для цього злодії застосовують спеціальні засоби. Також останнім часом значно активізувалися крадії велосипедів. Вони привласнюють транспортні засоби, які знаходяться без нагляду на подвір'ї, у під'їзді чи підсобному приміщенні.

Перший випадок стався у суботу, 8 квітня, ввечері. До підсобного приміщення 38-річного хмельничанина, яке знаходиться по вул. Свободи, незаконно проник злодій. Він зірвав навісний замок, вкрав велосипед іноземного виробника і зник з місця події.

Схожа подія трапилася у період з вечора 8 квітня до ранку 9 квітня, по вул. Гастелло. Зловмисник пошкодив навісний замок та потрапив до підсобного приміщення. Звідти він виніс два велосипеди, які належать місцевим мешканкам.

А в неділю, 9 квітня, вдень, з квартири 68-річного чоловіка, яка розташована по вул. Васяніна, невідома жінка вкрала 400 гривень, дві золоті каблучки та зникла з місця події.

Ще одна крадіжка трапилася вчора, 10 квітня, по вул. Тернопільській. На подвір'ї 48-річна жінка залишила свій велосипед. Це привернуло увагу зловмисника. Він скористався тим, що поруч нікого не було і вкрав транспортний засіб.

Правоохоронці з'ясовують усі важливі деталі та шукають тих, хто скоїв крадіжки.

Вулиці, що згадуються: