Таксиста з Хмельницького, якого розшукували протягом тижня, знайшли мертвим у лісосмузі

Ви є тут

Инна Хананова

Родичі та поліцейські шукали 67-річного хмельничанина з 5 квітня. Сьогодні, 11 квітня, його тіло знайшли у лісосмузі, поблизу села Ставниця Летичівського району.  Правоохоронці затримали двох хлопців, які підозрюються у скоєнні вбивства.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Хмельницькій області, чоловік працював таксистом у Хмельницькому. Останній раз родичі виходили з ним на зв'язок о 03:00, у неділю, 5 квітня. Після того чоловік не відповідав на телефонні дзвінки. Тоді його рідні почали хвилюватися і звернулися у поліцію. Протягом тижня правоохоронці шукали таксиста, поширювали про нього інформацію в інтернеті. Згодом двоє мешканців Старосинявського району звернулися до поліцейських і розповіли, що у неділю таксист дійсно відвіз їх з Хмельницького у село. Хлопці сказали, що заплатили гроші за поїздку і пішли додому.

Правоохоронці допитали свідків події. Під час спілкування вони почали сильно нервуватися та не могли чітко відповісти на поставлені питання. Невдовзі стало зрозуміло, що саме ці хлопці і вбили хмельничанина.

З'ясувалося, двоє хлопців, віком 17 і 23 роки, працювали та проживали у Хмельницькому. У неділю, 5 квітня, вони замовили таксі та сказали, що їм потрібно дістатися до свого села. Але по дорозі вони напали на таксиста і задушили його. Тоді вони вирішили приховати сліди злочину. Хлопці заховали тіло чоловіка у лісосмузі, поблизу села Ставниця Летичівського району. Автомобіль «Daewoo Sens», на якому їздив загиблий, зловмисники покинули приблизно за 30 кілометрів. Вони вкрали з машини планшет, яким користувався таксист, та цінні речі.

Однак хлопцям все одно не вдасться уникнути відповідальності за скоєне. Сьогодні їх затримали правоохоронці. Зловмисники будуть відповідати перед законом за п. 6 та п. 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Вони можуть провести у в'язниці від 10 до 15 років або довічно. Слідчі продовжують з'ясовувати усі деталі справи. Згодом суд вирішить, яке покарання призначити зловмисникам.