Розфарбовані автомобілі та метрові писанки: у Хмельницькому проходить Великодній фестиваль

Ви є тут

Инна Хананова

Вчора, 10 квітня, у Хмельницькому розпочався фестиваль «Великодній дивосвіт». У центрі міста хмельничани фотографувалися біля метрових писанок та розфарбовували автомобілі.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, на майданчику біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка розташували 10 писанок, висотою 1 метр. Їх розписували учні та викладачі початкових мистецьких шкіл та студенти ХНУ. Також тут розмістили світлодіодну та багато маленьких писанок, які розфарбували учні мистецьких шкіл. Така святкова Великодня писанкова композиція у нашому місті презентується вперше. На майданчику зібралося багато дорослих та діток, щоб помилуватися писанками та зробити гарні фотографії на згадку.

На жаль, одну з писанок, яку розписували викладачі та учні школи мистецтв, пошкодили зловмисники напередодні відкриття фестивалю.

Під час відкриття фестивалю заступник міського голови Володимир Гончарук наголосив, що дуже важливою Великоднею традицією є розпис писанок. Тому цей фестиваль спрямований на підтримку національних традицій. 

Також під час фестивалю хмельничани спостерігали за тим, як учні дитячої школи мистецтв «Райдуга» проявили свої творчі навички. Вони розфарбували два автомобілі на Великодню тематику. На автівках художники намалювали квіти, птахи, калину, візерунки, український орнамент тощо. Для цього вони використовували звичайні фарби, які легко змиваються та не зашкодять машинам. 

Ввечері для усіх присутніх виступили музичні колективи міста, які виконали народні пісні. Дітки з радістю танцювали під музику та веселилися.

Крім того, всі бажаючі можуть долучитися до майстер-класів, які триватимуть по 14 квітня. Кожен зможе навчитися самостійно розписувати писанки та втілювати фантазію. 

Великодній фестиваль завершиться 18 квітня великим весняним концертом на майданчику біля кінотеатру Т.Г. Шевченка.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: