Ви є тут

Для хмельничан цілодобово працює медична «гаряча лінія»

оновлено
Инна Хананова

Хмельничани вже можуть звертатися на медичну «гарячу лінію». Вона працює цілодобово.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», громадяни можуть звертатися на «гарячу лінію» щодо функціонування медичних закладів.

«Це може бути що завгодно: і скарги, і пропозиції, і подяки можливо. На жаль,ми не так часто отримуємо, але вони є. Тобто будь-які звернення до управління охорони здоров'я приймаються», - прокоментував начальник управління охорони здоров'я Борис Ткач.

Додамо, що дзвінки від хмельничан будуть приймати цілодобово. Вдень з громадянами спілкуватиметься спеціаліст управління, а вночі «гаряча лінія» функціонуватиме в режимі автовідповідача. За словами начальника управління охорони здоров'я, якщо виникне потреба, то можливо з'явиться чергування і в нічний час для того, щоб хмельничани змогли отримати відповіді на свої питання.

Борис Ткач зазначає, що телефонна лінія повинна удосконалити роботу медичних закладів міста та зробити її більш прозорою для громадян.

«Я обіцяв, що робота управління буде відкритою, прозорою, в роботі будемо спілкуватися з громадськістю», - додав Борис Ткач. 

У Хмельницькому вже запрацювала медична «гаряча лінія». Отже, хмельничани зможуть звернутися щодо роботи медичних закладів за номером телефону: 707-103.

Медична гаряча лінія