Ви є тут

Хмельницькі спортсмени здобули відзнаки на командному Чемпіонаті України з легкої атлетики

Протягом 27-28 січня, у Запоріжжі, проходив командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Хмельницьку область представили 6 спортсменів.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу управління молоді і спорту Хмельницької ОДА, атлети, які представляли нашу область на чемпіонаті, здобули 4 нагороди.

Хмельничанка Марина Бех показала досить високий результат у секторі для стрибків у довжину, а саме 6 метрів 45 сантиметрів, що є третім результатом сезону в Європі.

Олег Каяфа з Полонного посів третє місце, подолавши дистанцію 1500 метрів за 4 хв. 00,14 сек., а також переміг у дистанції на 800 метрів (1хв. 54,91 сек) серед чоловіків.

Кам'янчанка Тетяна Палінкаш стала третьою, подолавши дистанцію 3000 м за 10 хв. 20,59 сек., а також посіла 5 місце у дистанції на 1500 м (4 хв. 46,63 сек) серед жінок.

Кам'янчанину Віталію Капітанцю не вистачило зовсім трохи до потрапляння у трійку переможців. Він здобув четверте місце у бігу на 3000 м (8 хв 43,15 сек) та фінішував шостим, подолавши дистанцію на 2000 м з перешкодами (5 хв 56,43 сек).

Загалом шестеро хмельницьких спортсменів здобули 136 очок. Наша команда посіла загальне 15 місце. До трійки кращих увійшли спортсмени з Дніпроепетровської, Черкаської та Харківської областей.

Додамо, що Кубок України відбудеться 11 лютого, в Києві, а чемпіонат України пройде в Сумах, 17-19 лютого. Він стане вирішальним етапом відбору на чемпіонат Європи у приміщенні, який проходитиме з 3 по 5 березня у Белграді.