Ви є тут

Копистин та Шаровечка можуть стати частиною Хмельницького

Инна Хананова

Межі міста незабаром планують розширити. До Хмельницького можуть приєднатися два села - Копистин та Шаровечка.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, більшість мешканців Копистину та Шаровечки працює в Хмельницькому та отримує тут різні соціальні послуги. Громадяни звернулися з проханням приєднати прилеглі території до Хмельницького.

Депутати Хмельницької міської ради розглянули пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання Шаровечківської сільської ради від 16 вересня 2016 р. №366, а також врахували колективні звернення голів садівничих товариств Шаровечківської сільської ради. Тому було вирішено надати дозвіл на зміну межі Хмельницького шляхом включення прилеглих територій Хмельницького району орієнтовною площею 340 га, в тому числі, з земель Копистинської сільської ради орієнтовною площею 19 га та Шаровечківської сільської ради орієнтовною площею 321 га.

Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи було доручено замовити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) межі міста Хмельницького відповідно до чинного законодавства. 

Рішення про встановлення і зміну меж міста приймається Верховною Радою України за поданням міської ради. Межі адміністративно-територіальних одиниць встановлюються в порядку та відповідно до Закону України «Про землеустрій».