Ви є тут

У Хмельницькому розпочалося весняне прибирання вулиць

Инна Хананова

Хмельницькі комунальники розпочали весняне прибирання вулиць міста. Робота проводиться за допомогою спеціалізованої техніки та вручну. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

У Хмельницькому стартувало весняне прибирання після зимового сезону. На вулицях міста працюють комунальники та спецтехніка. Дороги очищають від бруду та сміття. Комунальники прибирають залишки піску та бруду, які накопичилися за зимовий період на вулицях. Протягом зими на дороги було висипано велику кількість піску та солі. Тепер усю цю суміш повинні прибрати. 

«Почали прибирання міста після зимового періоду. Щоденно з вулиць вивозимо до 50 тонн болота та сміття», - розповів очільник комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Микола Ваврищук.

За його словами, робота проводиться механізовано, тобто за допомогою прибиральної техніки, та вручну.

Кожного дня весняне прибирання міста здійснюють близько 70 працівників комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг. Наразі вони працюють на головних вулицях міста. Однак невдовзі роботи виконуватимуть і на другорядних.

Коли погодні умови стануть сприятливими, розпочнуть працювати пиловсмоктуючі машини.

Додамо, що орієнтовно з середини березня почнеться миття вулиць за допомогою спеціальної техніки. Поливальна техніка на вулиці міста виїжджатиме вночі. Це відбувається у нічний час для того, щоб не створювати затори на дорогах вдень. Перед миттям вулиць комунальники прибиратимуть весь непотріб як вручну, так і за допомогою пилососів «Глобус». Нагадаємо, що мити вулиці міста розпочали з квітня минулого року. Водні процедури для однієї вулиці проводять приблизно раз на місяць. Поливальні машини рухаються автошляхами та подають воду в обидві сторони. Завдяки краще очищають тротуари і бордюри. Комунальники працюють у період з 23:00 до 07:00. Миття вулиць проводилося також протягом літа 2018 року.