Ви є тут

«Хмельницький цікавий»: що зображено на карті культурних об'єктів міста

Инна Хананова

Понад 7000 разів було завантажено карту «Хмельницький цікавий» з того часу, як її презентували хмельничанам і гостям міста. Це відбулося під час відкриття туристичного сезон, а саме у квітні минулого року. На карті позначені культурні й архітектурні об’єкти, які можуть бути цікавими для туристів. Карту можна завантажити на сайті управління культури і туризму. Далі розповість «Хмельницький».

У багатьох людей склався стереотип, що у Хмельницькому немає цікавих туристичних місць і сюди їдуть лише для того, щоб придбати щось на речовому ринку. Дійсно, у нас нема фортець або замків, однак у Хмельницькому є безліч красивих пам'яток архітектури, які варто побачити. Зокрема, пожежне депо - кінотеатр «Планета», Аптека Дєрєвоєда на Проскурівській, кінотеатр ім. Шевченка, Будинок культури, сквер ім. Франка, Театр ляльок, художній музей, стадіон «Поділля», парк ім. Чекмана, набережна, Філармонія, Собор Різдва Пресвятої Богородиці, Свято-покровський кафедральний собор, пам'ятник Барону Мюнхгаузену, Вічний Вогонь та інше. Наше місто розвивається і розбудовується. Протягом року у Хмельницькому проводяться різноманітні фестивалі та ярмарки: рок-фестиваль «Rock&Buh», фестиваль меду «Медовий Спас», джазовий фестиваль, Різдвяний ярмарок, «Республіка», фестиваль вуличної їжі тощо.

Управління культури і туризму спробувало зламати цей стереотип і розробило карту культурних об’єктів міста «Хмельницький цікавий». Тепер кожен може переконатися у тому, що у Хмельницькому є багато культурних місць. Цю карту презентували під час відкриття туристичного сезону 2018 року. Карта знаходиться у загальному доступі. Кожен бажаючий може її завантажити на сайті управління культури і туризму Хмельницької міської ради. Це дасть змогу хмельничанам та гостям міста довідатися більше корисної інформації про Хмельницький. Також на сайті управління розміщено багато цікавої інформації про споруди, пам’ятники, історичні будівлі міста, які нанесено на цю карту. Карта — стилізована і зроблена у вигляді ілюстрації до книжки. На ній позначені культурні й архітектурні об’єкти, які будуть цікавими для туристів. Додамо, що карту вже завантажили понад 7000 разів.

Вулиці, що згадуються: