Ви є тут

Хмельницький дитячий садочок №21 «Ластівка» відзначає 55 років з дня створення

Инна Хананова

Фото - МТРК "Місто"

Дитячий садок № 21 «Ластівка» відзначає 55 років з дня створення. Заклад розташований на вулиці Сковороди, 31. Зараз тут виховують 290 маленьких хмельничан. Далі розповість «Хмельницький».

Історія дитячого садочку №21 розпочалася у січні 1964 року. Він став одним із перших дошкільних закладів Хмельницького. У ті часи проект будівництва не передбачав спальних кімнат для дітей. Хлопчики та дівчатка спали на не утеплених верандах протягом року в спеціальних спальних мішках. Першою завідуючою, яка відкрила дитячий садочок та організувала його роботу, стала Дмитренко Г.І.

У зв’язку з малочисельністю дітей дошкільного віку із 10  груп (з 1996-1999 рр.) два групових приміщення переобладнали на спортивну залу і кімнату для студійної роботи. Роботи по реконструкції та переобладнанню груп виконували батьки та працівники закладу.

З 2003 року з'явилася потреба у збільшенні місць у дошкільному закладі. У 2004 році знову відкрили в одну вікову групу.

З 15 грудня 2016 року дошкільний навчальний заклад очолила Наталія Дмитрівна Бабій. Навчально-виховну роботу в ДНЗ здійснюють 27 педагогів. Спрямовує і організовує роботу педагогів вихователь-методист Слободян Наталія Вікторівна, яка працює в ДНЗ на цій посаді з 2000 року. Колектив дитячого садочку бере активну участь у спортивно-оздоровчій роботі. За роки своєї діяльності дошкільний навчальний заклад №21 підготував до школи близько 4450 дітей.

Наразі дошкільний навчальний заклад відвідує 290 дітей. Вони виховуються в 9 групах. Також у садочку працюють різноманітні гуртки: театральний, дитячий оркестр, хореографічний, англійської мови та спортивний.

У 2019 році дитячий садочок № 21 «Ластівка» відзначає 55 років з дня створення. Цього року за кошти з міського бюджету планують розпочати утеплення будівлі закладу. 

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: