Ви є тут

На Хмельниччині шукають дві родини, які приймуть до себе волонтера Корпусу Миру США

Инна Хананова

На Хмельниччині шукають родини, які згодні прийняти до себе волонтера Корпусу Миру США в Україні. В українських сім'ях волонтери будуть жити протягом трьох місяців. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Корпус Миру в Україні - це урядове агентство США, діяльність якого спрямована на зміцнення миру та дружби між народами світу. В рамках проекту «Розвиток громад» американські добровольці живуть і працюють разом із українцями протягом двох років, при цьому вони обмінюються цінним досвідом. Це підвищує взаєморозуміння між американцями та українцями. Наразі місія Корпусу Миру США в Україні є найбільшою. У різних регіонах країни працює понад 300 волонтерів.

Славутська міська рада також прагне долучитися до проекту, що реалізує Корпус Миру США в Україні. У міській раді шукають дві надійні родини в громаді, які будуть готові приймати в себе волонтера від Корпусу мира США протягом перших трьох місяців його роботи. Волонтер працюватиме у Славуті два роки. Вимоги Корпусу Миру США визначають, що доброволець повинен проживати в українській родині з метою кращого пізнання української культури, звичаїв та традицій. Родина, в якій проживатиме волонтер, повинна виділити для нього чисту кімнату з необхідними меблями. Також  в українській сім'ї повинні подбати про харчування волонтера (вечеря). Кожного місяця доброволець буде здійснювати внесок до сімейного бюджету української родини, щоб компенсувати спожиті комунальні послуги та одноразове харчування. Проект передбачає, що проживання та щоденне спілкування волонтера з членами родини допоможе йому краще адаптуватись до українських звичаїв, а також швидше вивчити мову.

Цей досвід стане унікальним для української родини та американського волонтера. Члени родини зможуть покращити свої навички з англійської мови та довідаються цікаву інформацію про життя в США. У свою чергу, волонтер ознайомиться з культурними традиціями в Україні. Це сприятиме культурному обміну досвідом. 

Усіх, кого зацікавила ця пропозиція, просять звертатися до Славутської міської ради.