Ви є тут

Хмельницькі школярі можуть зареєструватися на пробну сесію ЗНО

Инна Хананова

Хмельницькі школярі мають змогу взяти участь у пробній сесії ЗНО. Реєстрація стартувала у вівторок, 8 січня. Про подробиці розповість далі «Хмельницький».

З 8 по 31 січня хмельницькі школярі можуть зареєструватися на пробне ЗНО. Пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 16 березня, а вже 23 березня – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета. Цьог року, крім випускників шкіл, перевірити свої знання можуть студенти ПТО та закладів І-ІІ рівня акредитації.

Для реєстрації школярам необхідно виконати кілька дій:

  • зайти на сайт Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти;
  • заповнити реєстраційну форму, створити свою персональну сторінку «Особистий кабінет», вибрати предмети пробного ЗНО;
  • з «Особистого кабінету» роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
  • на основі цієї квитанції здійснити оплату в банку;
  • роздрукувати запрошення-перепустку на пробне ЗНО.

До 25 лютого в «Особистому кабінеті» кожного учасника буде розміщена інформація про місце і час проведення пробного ЗНО.

Завдяки пробному тестуванню школярі можуть краще підготуватися до умов основної сесії. Також це дає змогу психологічно налаштуватися на проходження тестових завдань, навчитися правильно розподіляти час, заповнювати бланки відповідей та перевірити свій рівень знань. А це дозволить почуватися більше впевненішим під час проходження основної сесії ЗНО.

Вартість пробного ЗНО для учасників із Вінницької, Житомирської та Хмельницької області становить 132 гривні.

Реєстрація на основну сесію ЗНО триватиме з 5 лютого до 25 березня. Перед початком основного випробування школярам рекомендують уважно ознайомитися з умовами опрацювання завдань та ретельно підготуватися.