Ви є тут

Новорічна фотозона: 130 ялинок прикрасили центр Хмельницького

Инна Хананова

Сьогодні, 14 грудня, біля кінотеатру «Планета», з'явилася нова фотозона у вигляді ялинок. Хмельничани вже фотографуються на фоні креативної інсталяції. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Хмельницький продовжують прикрашати різноманітними святковими композиціями, ілюмінацією та гірляндами з нагоди новорічно-різдвяних свят. У центральній частині міста встановили безліч оригінальних фотозон, біля яких кожен бажаючий може зробити гарні світлини: фігури оленів, сніговичків, янголів тощо. Хмельничани милуються святковим оформленням міста з нагоди новорічно-різдвяних свят, адже Хмельницький виглядає справді казково. Цього тижня у центрі міста облаштували ще одну цікаву фотозону. Біля «Либідь Плази» встановили романтичну композицію у вигляді двох лебедів. Святкова інсталяція оздоблена гілочками ялинки. Ввечері ця експозиція сяє і виглядає дуже гарно та романтично.

Сьогодні, 14 грудня, у Хмельницькому з'явилася ще одна чудова та новорічна фотозона. У центральній частині міста тепер є нова цікава інсталяція з ялинок. Біля кінотеатру «Планета», розвісили 130 новорічних красунь. Їх оздобили яскравими червоними стрічками. Про це розповів на своїй сторінці у соцмережі директор кінотеатру Андрій Олесь. Тепер ялинки прикрашають пішохідну частину вулиці Подільської та дарують перехожим новорічний настрій. Ця інсталяція є ініціативою кінотеатру «Планета». Ялинки будуть радувати мешканців та гостей міста протягом усього зимового періоду. Хмельничанам нова фотозона подобається. Користувачі соцмереж пишуть, що така новорічна інсталяція виглядає досить мило та креативно.

Нагадаємо, що протягом теплої пори біля кінотеатру «Планета» була облаштована інсталяція з різнокольорових парасольок. Хмельничани та гості міста з радістю фотографувалися на їхньому фоні та ділилися світлинами у соцмережах.

Чудово, що Хмельницький розвивається та змінюється, на вулицях міста з'являються нові цікаві фотозони.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: