Ви є тут

Нова яскрава фотозона: 120 різнокольорових парасольок прикрасили центр Хмельницького

Инна Хананова

Автор фото - Василь Камінський

Автор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь Камінський

У суботу, 16 червня, біля кінотеатру «Планета», з'явилися яскраві парасольки. Хмельничани вже фотографуються на фоні нової інсталяції. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

У Хмельницькому з'явилася ще одна чудова та яскрава фотозона. У центральній частині міста тепер є нова цікава інсталяція з різнокольорових парасольок: фіолетових, білих, рожевих, синіх та жовтих. У суботу, 16 червня, біля кінотеатру «Планета», розвісили 60 парасольок, а вчора, 17 червня, - ще 60. Таким чином, 120 парасольок тепер прикрашають пішохідну частину вулиці Подільської. Начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок розповів, що ця інсталяція є ініціативою кінотеатру «Планета».

Автор фото - Василь Камінський

Ця різнокольорова інсталяція приваблює хмельничан та гостей міста. Усі активно фотографуються на фоні яскравих парасольок, роблять селфі з друзями та близькими, а також розміщують світлини у соцмережах. Крім того, перехожі просто милуються яскравими парасольками, які дарують гарний настрій та позитивні емоції.

Додамо, що «Umbrella Sky» є європейським трендом прикрашення міських вулиць. Зокрема, вулиці з парасольками є в італійській Генуї та португальському місті Агеда. В Україні, окрім нашого міста, подібні інсталяції також можна побачити у Києві, Харкові, Львові, Ужгороді, Чернівцях, Житомирі та Кропивницькому. Міський голова Олександр Симчишин розповів, що вперше таку інсталяцію побачив у грузинському Руставі. А тепер яскраві парасольки є і в нашому місті.

Приємно, що наше місто змінюється та розвивається, а на його вулицях з'являються різноманітні цікаві фотозони та місця для приємного відпочинку.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: