Ви є тут

У Хмельницькому відкрили та освятили унікальний храм, на стінах якого немає жодного цвяха

Инна Хананова

На вулиці Прибузькій відкрили та освятили унікальний дерев'яний храм, на стінах якого немає жодного цвяха. Подібних релігійних споруд у Хмельницькому немає. Вчора, 4 грудня, у свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, у новозбудованій церкві відбулося перше богослужіння. Далі розповість «Хмельницький».

Унікальний храм відкрили на вул. Прибузькій. Його стіни з дерева. Настоятель храму, отець Степан називає цю церкву унікальною, адже під час будівництва релігійної споруди не використовували цвяхів. У Хмельницькому немає жодного подібного храму. Православна церква Київського патріархату названа на честь церковного свята – Введення у храм Пресвятої Богородиці. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Будівництво релігійної споруди тривало протягом двох років. Будівельні роботи розпочалися у листопаді 2016 року. Храм на вулиці Прибузькій зведений у традиційному українському стилі. Очікують, що храм відвідуватимуть, переважно, жителі вулиць Прибузької, Зарічанської та Трудової. Неподалік храму знаходяться парковка та пішохідний перехід. Навесні планують облаштувати територію біля храму та вкласти бруківку.

Вчора, 4 грудня, у свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, у новозбудованій православній церкві Київського патріархату відбулося перше богослужіння. Сюди прийшли багато хмельничан з різних мікрорайонів міста.

Додамо, що протягом останніх трьох років у Хмельницькому побудували та освятили чотири нових храми. Нагадаємо, що 23 листопада, у мікрорайоні Гречани, освятили каплицю пам'яті жертв радянських репресій. Саме цього дня у Хмельницькому відзначали 80-річчя закінчення антипольської операції НКВС. У каплиці знаходиться великий стінопис «Страшний Суд», також символічний хрест, в який вмонтовано зображення Туринської Плащаниці. На стінах каплиці зображено Хресну дорогу.