Ви є тут

Хмельницький долучився до Всеукраїнського арт-марафону «Моя дитяча мрія»

Инна Хананова

Представники громадської організації «Свідома позиція» долучилися до Всеукраїнського арт-марафону «Моя дитяча мрія». Протягом двох днів активісти та психологи відвідали обласну дитячу лікарню, центр комплексної реабілітації «Школа життя» та зустрілися зі школярами початкових класів, щоб намалювати разом із ними мрії. Це все робили для того, щоб навчити дітей фантазувати. Далі розповість «Хмельницький».

Влітку працівники телеканалу «1+1» започаткували марафон «Моя дитяча мрія». Адже за результатами дослідження, яке провели журналісти, 90% дітей не вміють глобально мріяти. У них є лише матеріальні бажання: сучасні гаджети, нові іграшки тощо. Телеведуча Наталія Мосейчук розповіла, що мета марафону «Моя дитяча мрія» полягає у тому, щоб зібрати 100 тисяч дитячих малюнків про мрії та наприкінці року запустити їх за допомогою спеціального світлового променя в космос. Діти зрозуміють, що навіть звичайна намальована мрія здатна полетіти до зірок.

У свою чергу, в «Освіторії» розробили урок, який показав школярам, що вміти мріяти - це справжній дар. Адже мріяння — перший стимул до того, щоб розпочати велику справу. Нагадаємо, що у Хмельницькому, Всеукраїнський урок мрії в рамках проекту «Здійсни мрію», відбувся у вересні, у Гімназії №1 ім. В. Красицького. Цього дня діти танцювали, малювали, співали, об'єднувались у флешмоби. Гімназисти висадили символічну Алею мрій, а також заклали капсулу часу, в яку помістили листи - послання своїм наступникам, що будуть навчатись у гімназії через 20 років. 

Представники громадської організації «Свідома позиція» долучилися до Всеукраїнського арт-марафону «Моя дитяча мрія». Вони вже зібрали мрії в обласній дитячій лікарні. А також допомогли намалювати мрії вихованцям центру комплексної реабілітації «Школа життя», учням школи №1 та ліцею №17. Школярам розповіли, чому важливо мріяти і чим мрія відрізняється від бажання. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».