Ви є тут

Олександр Симчишин запрошує хмельничан долучитися до флешмобу «Святковий читайлик»

Инна Хананова

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин дав старт новому флешмобу, який має назву «Святковий читайлик». Як долучитися до цієї акції та в чому полягає її суть, дізнавався «Хмельницький».

Новорічно-різдвяна пора - це казковий час, коли можна творити диво. Саме у період свят людям хочеться вірити у різдвяні дива та дарувати своє добро іншим. Робити добрі справи насправді не так складно, як здається. Наприклад, можна організувати збір пожертв для того, щоб люди могли поділитися одягом або продуктами з тими, хто цього потребує. Ділитися також можна іграшками або книгами для вихованців дитячих будинків. Саме таку акцію започаткувала Хмельницька міська рада. Про неї розповів міський голова Олександр Симчишин. Акція має назву «Святковий читайлик».

Хмельничан запрошують взяти участь в акції «Святковий читайлик» та подарувати свою улюблену дитячу книгу вихованцям дитячих будинків. Долучитися до акції може кожен бажаючий. Для цього потрібно залишити книгу в приймальні міського голови на спеціальному столику. Далі через волонтерів книги передадуть в один із дитячих будинків. Зазначимо, що в цій акції естафету ніхто нікому не передає.

Олександр Симчишин став першим учасником цього флешмобу. Він розповів про свою улюблену дитячу книгу, яку прочитав у сьомому класі та яка визначила його подальший життєвий шлях. Це книга С. Скляренка «Святослав». За словами міського голови, від цієї книги він отримав велике задоволення. Олександр Симчишин завжди радить усім прочитати цю книгу. А тепер у рамках флешмобу «Святковий читайлик» він передає цю книгу до дитячого будинку. Міський голова закликає усіх бажаючих долучатися до акції, популяризувати українську книгу, а також створювати умови для, того щоб діти мали можливість читати якісну українську літературу, здобувати знання.