Ви є тут

Хмельничани зможуть безкоштовно та анонімно пройти експрес-тест на ВІЛ

Инна Хананова

У суботу, 1 грудня, до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у Хмельницькому проведуть низку заходів. Також хмельничани матимуть можливість безкоштовно та анонімно пройти тест на ВІЛ. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у Хмельницькому, запланували кілька заходів. ЦЬого року вони відбудуться під гаслом «Не будь дитиною, пройди тест на ВІЛ!». Організатор заходів - . Хмельницьке обласне відділення БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»

Отже, у четвер, 29 листопада, 13:00, у Хмельницькому міському будинку культури, влаштують інформаційно-культурний захід для хмельницьких студентів. Під час події кожен бажаючий зможе зробити безкоштовно та анонімно пройти тест на ВІЛ, переглянути соціальні відеоролики тощо. Також соціальні працівники надаватимуть консультації та вручатимуть взяти тематичну літературу з питань ВІЛ/СНІД. Під час заходу хмельницькі виконавці презентують концертну програму. 

У п’ятницю, 30 листопада, об 11:00, в Регіональному сервісному центрі МВС в Хмельницькій області, відбудеться інформаційна зустріч з працівниками центру. Всі бажаючі зможуть пройти безкоштовне анонімне тестування на ВІЛ. 

У понеділок, 3 грудня, з 10:00 до 16:00, в Управлінні охорони здоров'я Хмельницької міської ради (1 поверх), всі бажаючі зможуть пройти тестування на ВІЛ. Також кожен матиме можливість проконсультуватися із соціальними працівниками з будь-яких питань теми ВІЛ/СНІД.

У середу, 5 грудня, з 10:00 до 16:00, у Хмельницькій міській лікарні, у кабінеті старшої медичної сестри відділення невідкладної медичної допомоги (2 корпус, 1 поверх), проводитимуть тестування на ВІЛ серед пацієнтів медичного закладу. 

Представники Хмельницького обласного відділення БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» розповідають, що наразі понад половину нових випадків ВІЛ виявляють на третій або четвертій клінічних стадіях. Це відбувається через необізнаність людей з цього питання. 

За консультацією та додатковою інформацією можна звертатись у Хмельницьке обласне відділення Благодійної організації «Мережа ЛЖВ» за адресою: Старокостянтинівське шосе, 1/1.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: