Ви є тут

До Дня Гідності та Свободи хмельницькі школярі влаштували патріотичний флешмоб

Инна Хананова

Вчора, 21 листопада, до Дня Гідності та Свободи, хмельницькі школярі влаштували патріотичний флешмоб. Гранітна, Помаранчева та революція Гідності. Школярі згадали три хвилі змін, які відбувалися в Україні протягом 27-ми років. Захід відбувався поблизу пам’ятника Героям Небесної сотні, що на перехресті Соборної та Героїв Майдану. Далі розповість «Хмельницький».

21 листопада в Україні відзначали День Гідності і Свободи. Це свято повсталого та незламного духу, що є символом української нації. З цієї нагоди у Хмельницькому відбулися різноманітні заходи. Це свято встановлене на честь двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). У Хмельницькому біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбувся мітинг, панахида та покладання квітів. У музеї-студії фотомистецтва, що розташований на вулиці Проскурівській, 56, відкрили виставку Олександра Тимошенко «Майдан. Героїчний поступ українського народу». Проект складається з 50 фотографій, які в хронологічному порядку висвітлюють революційні події (з 26 листопада 2013 року по 18 лютого 2014 року) на вулицях Києва. Ввечері у кінотеатрі імені Т.Г. Шевченка, відбувся показ документального фільму «Зима. Небесна сотня» із циклу «Зима, що нас змінила». Також нагадаємо, що хмельничани можуть відвідати унікальну виставку «Майдан: простір творчості», яка проходить у Хмельницькому обласному музеї. Виставка складається з 74 проектів, а також інших творів студентів НАОМА. Виставка триватиме до 2 грудня.

Також вчора хмельницькі школярі влаштували патріотичний флешмоб до Дня Гідності та Свободи. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто». Це вже вдруге у Хмельницькому з цієї нагоди старшокласники влаштували флешмоб. Частина учнів розповідала про події Революції Гідності, а інші діти створювали з великих кубиків мозаїку. Акція відбувалася біля пам'ятника Героям Небесної Сотні. На завершення патріотичного флешмобу виступив зразковий колектив «Веснянка».