Ви є тут

Хмельничанин Віктор Шинкарук, який здобув срібну медаль на Іграх Нескорених у Сіднеї, повернувся додому

Инна Хананова

Срібний призер Ігор Нескорених у Сіднеї у плаванні на дистанції  50 метрів, хмельничанин Віктор Шинкарук повернувся додому. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

З 20 по 27 жовтня, в Австралії, проходили Ігри Нескорених. 24 жовтня, Україна отримала багато нагород Invictus Games Sydney 2018 presented by Jaguar Land Rover. До скарбнички додалось семеро медалей - п'ять срібних і дві бронзових. П'ятнадцять українських воїнів, серед яких є хмельничанин Віктор Шинкарук, представляли нашу країну в Сіднеї під час Ігор Нескорених.

Підполковник національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Віктор Шинкарук в 2014 році отримав поранення на Луганщині. Він перенсі кілька операцій, пройшов реабілітацію. Тепер чоловік тренується сам і тренує курсантів Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Віктор Шинкарук пройшов відбір в Національну збірну команду України на Всеукраїнських змаганнях. У команді Віктор єдиний хмельничанин та офіцер-прикордонник. Чоловік спеціалізується у бігу на 400 метрів та плаванні. Він з дитинства займається плаванням. До змагань Віктор готувався дуже ретельно.

Віктор Шинкарук став володарем срібла у категорії Men's ISD 50m Breaststroke. Дистанція запливу - 50 метрів брасом. У четвер, 25 жовтня, у кваліфікаційному забігу на 400 метрів у категорії «чоловіки ІТ7» Віктор Шинкарук став третім.

Віктор Шинкарук не братиме участь у наступних Іграх Нескорених. Однак чоловік планує готувати до Всесвітніх змагань прикордонників, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків. Про це йдеться в сюжеті «Поділля-Центр».