Ви є тут

На території Хмельницького військового шпиталю встановили пам’ятний знак патріотам

Инна Хананова

Фото - Андрій Агєєв

Сьогодні, 17 жовтня, на території Хмельницького гарнізонного військового шпиталю відкрили пам’ятник патріотам. Його присвятили усім, хто віддав своє життя за Україну. Меморіальний знак у вигляді каменю з пам’ятною дошкою створили протягом двох місяців. Монумент виготовлений з граніту. Його вартість становить майже 50 тисяч гривень. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

На території Хмельницького військового шпиталю встановили Пам’ятник патріотам України. На ньому написано: «Слава патріотам, які присвятили своє життя за свободу та незалежність України». Сьогодні, 17 жовтня, монумент урочисто відкрили. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив cпецкор інформвідділу збору та обробки інформації з регіонів Центрального друкованого органу Міноборони України «Народна армія» Андрій Агєєв. За його словами, ідея створення цього пам’ятника виникла ще у 2015 році одночасно із створенням благодійного Фонду охорони здоров’я військовослужбовців Хмельниччини, для залучення позабюджетних коштів у зміцнення, відновлення здоров’я, лікування військовослужбовців учасників АТО і ООС.

Пам'ятний знак виготовляли у Хмельницькому протягом двох місяців. Вартість робіт складає майже 50 тисяч гривень. Вага пам'ятного знаку становить 10 тонн. Він виготовлений з граніту. Його встановили на честь захисників України, які віддали свої життя у війні проти російської агресії на Сході України, ветеранів минулих поколінь, на честь волонтерів, учнівської молоді, що підтримувала і підтримує наше військо сьогодні, та прийдешніх поколінь.

Під час відкриття пам'ятного знаку вшанували усіх загиблих хвилиною мовчання. Після цього відбулося покладання квітів до монументу.