Ви є тут

Годинник на вежі кінотеатру «Планета» демонтували

Инна Хананова

Фото - кінотеатр «Планета»

Фото - кінотеатр «Планета»Фото - кінотеатр «Планета»

Сьогодні, 12 жовтня, комунальники демонтували годинник на колишньому пожежному депо в центрі Хмельницького. Незабаром тут з'являться два нових. На це з міського бюджету виділили 200 тисяч гривень. Далі розповість про це «Хмельницький».

Годинник на будівлі колишнього пожежного депо встановили ще у 2004 році. Під впливом часу годинник почав всі частіше виходити з ладу, тому його зупинили. Адже хмельничани часто звіряли час за стрілками місцевого «Біг Бену». Протягом значного періоду часу годинник перебував у неробочому стані. Фахівці перевірили його та встановили, що годинник на вежі кінотеатру «Планета» вже не підлягає ремонту. Крім того, сама пластикова конструкція годинника перебуває у поганому стані. Тому було вирішено придбати новий годинник. Він буде виконаний у класичному стилі та матиме підсвітку. На це з міського бюджету виділили 200 тисяч гривень.

Фото - кінотеатр «Планета»

Сьогодні, 12 жовтня, комунальники провели демонтаж годинника на вежі колишнього пожежного депо. Незабаром тут з'являться два нових годинники. Про це повідомляють на офіційній сторінці кінотеатру «Планета» у соцмережі 

«Сьогодні визначний день! Міська влада проводить демонтаж годинника, символу нашого міста, на вежі кінотеатру Планета, який довгий час був у неробочому стані! А все для того, щоб ми з Вами побачили ДВА НОВИХ! Вже зовсім скоро, ми знову почуємо відомий нам Гімн про Хмельницький!», - йдеться у повідомленні.

Новий пристрій на вежі кінотеатру «Планета» планують встановити до кінця цього року. Таким чином, хмельничани зможуть насолоджуватися новим годинником та звіряти за ним час.

На офіційній сторінці управління житлово-комунального господарства у соцмережі є відео, як комунальники демонтували годинник.

За інформацією відділу з благоустрою міста управління житлово-комунального господарства, новий годинник виготовлятиме годинникар, член комітету підтримки Європейської асоціації вежових годинників і курантів С.Е.С.Н. львів’янин Олексій Бурнаєв. Майстер-годинникар, кандидат фізико-математичних наук, доцент Львівського національного аграрного університету виготовив годинники для понад 60-ти міст України.

Нагадаємо, що влітку 2010 року годинник на вежі кінотеатру був пошкоджений блискавкою. Після цього його електронний механізм направили до Києва у ТОВ «Годинниковий завод «Час ЛТД», де його відремонтували.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: