Ви є тут

Вечірка та мотопробіг: як хмельницькі байкери закривали мотосезон 2018

оновлено
Инна Хананова

Фото автора

Фото автораФото автораФото автораФото автора

У суботу, 13 жовтня, на майданчику біля кінотеатру імені Шевченка, байкери закривали мотосезон 2018 та влаштували мотопробіг. На усіх чекали конкурси, розваги та запальна вечірка. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

У суботу, 13 жовтня, об 11:00, на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка, стартували заходи з нагоди традиційної щорічної мотоподії, а саме закриття мотосезону 2018. Організатором заїзду виступив мотоклуб «Mad Brothers MFC». Додамо, що 6 жовтня, у Хмельницькому, також закривали мотосезон. Однак тоді захід проводила інша байкерська організація.

До щорічної традиційної мотоподії долучилися мотоциклісти не лише з Хмельницького, а й з різних міст України: Києва, Тернополя, Вінниці, Львова та Івано-Франківська.

Фото автора

Цього дня, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, можна було побачити сотні різноманітних мотоциклів. Кожен вражав хмельничан своєю оригінальністю. Це була унікальна фотозона для дорослих та дітей. Усі бажаючі фотографувалися на фоні «залізних коней» та спілкувалися з байкерами. На невеличкій сцені біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка лунала рок-музика. Усі присутні могли зігрітися гарячою кавою або чаєм. Під час закриття мотосезону відбувся виступ гурту «CvitLypy». Це створило святкову атмосферу та подарувало усім присутнім чудовий настрій. Крім того, на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка розташували фотозону, біля якої фотографувалися усі бажаючі. Також хмельницькі байкери влаштували захоплюючі змагання з армреслінгу. Крім того, відбулося рole dance show. 

Далі у програмі, о 15:00, мотоциклісти сформували колону та урочисто покинули майданчик біля кінотеатру ім. Шевченка. Далі вони проїхалися вулицями Хмельницького. О 20:00, у барі «Тарантіно», розпочалася святкова вечірка. Вхід коштував 50 гривень. У програмі свята були виступи: «The Bottles band», «Strip Dance Show», Mad Dance Nigh разом із Dj Marbak&Dj Andy. 

Дивіться у "Великому довіднику":