Ви є тут

Виставка електромобілів, квести та інформаційні кіоски: як у Хмельницькому пройдуть Дні Сталої Енергії

Инна Хананова

У Хмельницькому проходитимуть Дні Сталої Енергії. Вони триватимуть з 24 по 28 вересня. На хмельничан чекає багато цікавих, корисних та пізнавальних заходів. Що чекатиме на хмельничан, дізнавався «Хмельницький».

Дні Сталої Енергії проводять для того, щоб проінформувати хмельничан про необхідність зусиль кожного для подолання енергетичної та екологічної загроз. Також Дні Сталої Енергії повинні стимулювати людей до заощадження енергетичних ресурсів завдяки втіленню різноманітних заходів з підвищення енергоефективності. Додамо, що такий захід відбудеться вже вчетверте у нашому місті.

Під час Днів Сталої Енергії в Хмельницькому запланували багато цікавих подій. Протягом 24-28 вересня, у школах міста проводитимуть відкриті уроки та уроки-дебати на екологічну тематику. У дитячих садочках запланований показ мультфільмів, які присвячені збереженню довкілля. У підліткових клубах міста проведуть години спілкування з енергоефективності та енергозбереження. У бібліотеках міста буде діяти книжкова виставка, присвячена збереженню енергії. 

У понеділок, 24 вересня, у Центрі Енергоефективності, що на вулиці Кам’янецькій, 54, для учнів 5-7 класів проведуть інтерактивний урок «Енергоефективність вдома». Також цього дня та у вівторок, 25 вересня, біля «Дитячого світу», екобус прийматиме небезпечні побутові відходи від мешканців міста. Кожен бажаючий зможе принести використані лампочки, батарейки тощо. 

Протягом 24 та 25 вересня, на майданчику біля «Дитячого світу», влаштують виставку електромобілів та дитячих малюнків на тему енергоефективності. Також тут протягом двох днів будуть діяти інформаційні кіоски «Будь енергоефективним». Тут проводитимуть цікаві конкурси для дітей, розповсюджуватимуть інформаційні матеріали та надаватимуть консультації з питання енергоефективності. 

У середу, 26 вересня, в парку ім. Чекмана, влаштують енергетичний квест для учнів 8-10 класів. У четвер, 27 вересня, у Центрі Енергоефективності, проведуть семінар-практикум для голів ОСББ. У п'ятницю, 28 вересня, в ТЦ «Європа», відбудеться ІІ Форум економічного розвитку. Під час заходу говоритимуть про енергоефективність для бізнесу. Також тут пройде виставка енергоефективного обладнання. Цього дня, на вул. Інститутській, 5, (кафедра машин та апаратів) відбудеться відкриття СЕС (потужністю 500 кВт) на базі Хмельницького національного університету.

Дивіться у "Великому довіднику":