Ви є тут

До Дня міста у Хмельницькому влаштують неймовірне шоу роботів-велетнів

Инна Хананова

Наступного тижня хмельничани відзначатимуть День міста. З нагоди свята у Хмельницькому відбудеться багато цікавих заходів, серед яких - неймовірне шоу роботів-велетнів. Коли та де хмельничани зможуть поринути у світ роботехніки, дізнавався «Хмельницький».

Протягом 29 та 30 вересня хмельничани відзначатимуть День міста. Святкування 587 річниці Дня міста розпочнеться з великого сільськогосподарського ярмарку, який влаштують у суботу, 29 вересня, о 08:00, на вулиці Прибузькій (від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе). Кожен бажаючий зможе придбати різноманітні молочні та м'ясні продукти, рибу, овочі, фрукти, солодощі та багато іншого. О 09:00, біля Ангела Скорботи, відбудеться спільна молитва за всіх, хто віддав своє життя за мир в Україні, за місто та за всіх мешканців. У сквері ім. Т.Г. Шевченка влаштують виставку декоративно-прикладного мистецтва. На вулиці Проскурівській, з 12:00 до 18:00, кожен зможе побачити виставку робототехніки.  Також на головній пішохідній вулиці міста облаштують яскраві тематичні фотозони. Цього дня, на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка, презентують іміджеве кіно за підсумками конкурсу «ProMisto». На вулиці Проскурівській влаштують яскраве Оpen-Аir арт-шоу «Десять метрів наших можливостей».

О 17:00, на вул. Проскурівській, 18, біля Хмельницької дитячої музичної школи №1 ім. М. Мозгового, влаштують неповторне шоу роботів-велетнів. Хмельничани матимуть нагоду отримати незабутні враження, познайомитися ближче з ІТ-технологіями та поринути у світ робототехніки. Шоу буде цікавим як для дітей, так і для дорослих, адже сучасне життя неможливо уявити без новітніх технологій. Організатор дійства - управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

Ввечері на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка відбудеться святковий концерт за участю гуртів: «5 Vymir», «Patsyki z Franeka» та «The Hardkiss». 

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: