Ви є тут

Виставка роботів, космічна вечірка та виступ «The Hardkiss»: як у Хмельницькому відзначатимуть День міста

Инна Хананова

Цього року виповнюється 587 років з часу першої писемної згадки про Хмельницький. День міста традиційно відзначатимуть в останню суботу та неділю вересня, тобто 29 та 30 числа. Які саме цікаві заходи чекатимуть на хмельничан та гостей міста, розповість далі «Хмельницький».

Вже підготовлена концепція святкування 587-ої річниці Дня міста. Заходи будуть проходити на кількох локаціях. На проведення святкових заходів до Дня міста з міського бюджету виділили 900 тисяч гривень.

Святкові заходи розпочнуться у суботу, 29 вересня. О 09:00, біля Ангела Скорботи, відбудеться спільна молитва за всіх, хто віддав своє життя за мир в Україні, за місто та за всіх мешканців. О 10:30, на Майдані Незалежності, влаштують Відкритий чемпіонат міста з велосипедного спорту. У сквері ім. Т.Г. Шевченка, з 12:00 до 15:00, буде проходити виставка декоративно-прикладного мистецтва. На вулиці Проскурівській, з 12:00 до 18:00, кожен зможе побачити виставку робототехніки. Також на головній пішохідній вулиці міста облаштують красиву фотозону та різноманітні тематичні локації-павільйони. Біля ТЦ «Дитячий світ», з 12:00 до 18:00, буде розміщена інсталяція з проекту народного художника України Віктора Сидоренка «Depersonalization». О 15:00, на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка, відбудеться презентація іміджевого кіно за підсумками конкурсу «ProMisto». О 16:00, на вулиці Проскурівській, влаштують Оpen-Аir арт-шоу «Десять метрів наших можливостей». Також о 16:00, у сквері ім. Франка, розпочнеться святкова молодіжна програма «Я люблю тебе, Хмельницький!». А з 19:00 до 22:00, тут триватиме молодіжна дискотека. На майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка організують виставку-ярмарок художніх виробів майстрів народного мистецтва. Кожен зможе придбати тут оригінальну та унікальну річ для дому або на подарунок близькій людині. Також тут відбудеться привітання міського голови з Днем міста та святковий концерт. О 19:30 на хмельничан чекає виступ гуртів «5 Vymir», «Patsyki z Franeka» та «The Hardkiss».

У неділю, 30 вересня, святкування продовжиться. З 07:00, на міському пляжі, розпочнеться чемпіонат міста зі спортивного рибальства. О 13:00, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, відбудеться концерт «З Днем народження, мій Хмельницький!». О 15:00, у сквері ім. Шевченка, презентують альманах «Слово єднає». Ввечері, о 20:00, виступить кавер-гурт «Flash». О 21:00, на усіх чекатиме космічна вечірка.

Отже, День міста обіцяє бути цікавим та насиченим.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Вулиці, що згадуються: