Ви є тут

У Хмельницькому відкрили одинадцятий спортивний майданчик

Инна Хананова

Фото - МТРК "Місто"

Вчора, 20 вересня, у Хмельницькому, відкрили одинадцятий спортивний майданчик. Він розташований біля СЗОШ №8, на вулиці Гальчевського. Його будівництво тривало два місяці. Кошти на футбольне міні-поле зі штучним покриттям виділили порівну з міського та державного бюджетів. Загальна вартість спортивного об’єкту становить один мільйон 500 тисяч гривень. Подібний спортивний майданчик незабаром з'явиться на території ЗОШ №27. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Вчора, 20 вересня, у нашому місті відкрили одинадцятий новий багатофункціональний спортивний майданчик за два роки. Він розташований на вул. Гальчевського, біля СЗОШ №8. Тепер усі бажаючі зможуть тренувати тут свою силу та гнучкість, грати у футбол, волейбол, баскетбол тощо. Майданчик побудували за кошти з міського та державного бюджетів. Його вартість становить 1 млн. 500 тисяч гривень. 

Традиційно на відкриття нового майданчика завітав міський голова Олександр Симчишин. Він щиро привітав усіх присутніх із цією радісною та довгоочікуваною подією, а потім урочисто перерізав червону стрічку.

«Наразі будується ще 5 майданчиків. Цього року відкриють ще 4 майданчики (ЗОШ №27, ЗОШ №25 і два на стадіоні «Локомотив»)», - розповів міський голова.

Олександр Симчишин зазначив, що загалом до кінця року буде 15 спортивних майданчиків для міні-футболу, баскетболу, волейболу, тенісу. Поступово у кожній школі та великих дворах міста будуть власні сучасні та зручні місця для занять спортом. Це сприяє активному розвитку у місті фізичної культури та спорту, а також залученню молоді до здорового способу життя.

Далі міський голова першим забив гол у футбольні ворота нового поля. Учні з радістю фотографувалися з Олександром Симчишиним. А потім футбольні команди зіграли перший матч на новому полі. 

Додамо, що протягом останніх двох років у Хмельницькому збудували вже 10 нових майданчиків для міні-футболу, волейболу, баскетболу, тенісу. Цю традицію будуть продовжувати і надалі.

Може бути цікаво: