Ви є тут

Як у Хмельницькому пройшли Дні Індії

оновлено
Инна Хананова

Минулого тижня хмельничани мали унікальну нагоду більше довідатися про особливості індійської культури та чудово відпочити. У неділю, 23 вересня, у Хмельницькому, влаштували Дні Індії. З цієї нагоди до нашого міста завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Індії в Україні пан Манодж Кумар Бхарті. Як все пройшло, дізнавався «Хмельницький».

У неділю, 23 вересня, у Хмельницькому, проводилися різноманітні заходи, присвячені висвітленню індійської культури. Вони пройшли на кількох локаціях. Зокрема, цього дня, о 12:00, відбулася церемонія презентації книги Надзвичайного та Повноважного Посла Індії в Україні Маноджа Кумара Бхарті «Індійська філософія крізь призму сучасної науки». Також на усіх чекала автограф-сесія. Захід відбувся у книгарні «Є», що на вулиці Проскурівській, 2.

О 15:00, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, влаштували справжні індійські танці. Кожен міг цікаво провести дозвілля. Також у кінотеатрі ім. Шевченка відбувся кінопоказ індійського кіно про кохання. Вхід вільний.

Отже, у неділю, 23 вересня, хмельничани могли зануритися у дивовижний світ індійської культури та чудово провести вільний час.

Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні пан Манодж Кумар Бхарті з офіційним візитом відвідав Хмельницький та зустрівся із заступником міського голови Володимиром Гончаруком у міській раді. Пан Посол висловив сподівання, що завдяки таким заходам хмельничани зацікавляться індійською культурою, філософією, збагатяться духовно та розширять свій світогляд.

Нагадаємо, що у вересні минулого року вперше у нашому місті відбулася національна виставка-ярмарок з Індії. Хмельничани могли придбати оригінальні килимки, барвисті шарфи, яскраві хустинки, сарафани, сорочки, спідниці, взуття, сумки, а також натуральну косметику, красиві прикраси, ароматичні палички, сувеніри, унікальні стільці, столи та шафи ручної роботи. Також на виставці пропонували багато засобів для догляду за волоссям, які виготовлені з натуральних компонентів. Крім того, на виставці був представлений широкий асортимент натуральних приправ, олії, чаю та кави. Усі ці товари не часто можна знайти у звичайних крамницях міста. 

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: