Ви є тут

У Хмельницькому триває літературний марафон «Читай українською»

оновлено
Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська централізована бібліотечна система

Фото - Хмельницька міська централізована бібліотечна системаФото - Хмельницька міська централізована бібліотечна системаФото - Хмельницька міська централізована бібліотечна системаФото - Хмельницька міська централізована бібліотечна система

У рамках святкування Дня міста та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек стартував міський літературний марафон «Читай українською». Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Незабаром ми відзначатимемо День міста. З цієї нагоди у Хмельницькому запланували багато цікавих заходів. Протягом 29 та 30 вересня у місті будуть проходити різноманітні концерти, виставки, ярмарки. Кожен зможе чудово провести час. 

У рамках святкування Дня міста та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відбудеться міський літературний марафон «Читай українською». Протягом двох тижнів, з 18 по 30 вересня включно, у всіх бібліотеках Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи будуть проходити зустрічі з хмельницькими літераторами. 

Також в рамках літературного марафону відбудуться презентації книг, що були видані за міською Програмою підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м. Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською».

Фото - Хмельницька міська централізована бібліотечна система

Протягом перших двох днів літературного марафону (18 і 19 вересня) відбулося уже 12 заходів, які відвідали майже 400 дорослих і маленьких хмельничан. Літературний скайп-міст «Прем’єра книги – 2018» був першим етапом марафону і дав змогу значний аудиторії хмельницьких читачів познайомитися з місцевими літературними новинками. Далі розповість «Хмельницький».

У вівторок, 18 вересня, о 10:00, у центральній бібліотеці Наталія Поліщук презентувала книгу «Час квітів». Сьогодні, 20 вересня, об 11:30, у бібліотеці-філії №14, Ніна Шмурікова-Гаврилюк представила книгу «Місячний калейдоскоп». Завтра, 21 вересня, о 15:00, у центральній бібліотеці відбудеться презентація проекту «Інтерактивна культурно-історична мапа Хмельницького». У неділю, 30 вересня, о 15:00, у сквері імені Т.Г. Шевченка, презентують хмельницький літературно-публіцистичний альманах «Слово єднає!». Також у період з 18 по 30 вересня, у бібліотеках міста, будуть проходити краєзнавчі веселки, години краєзнавства, віртуальні екскурсії, книжкові виставки,краєзнавчі подорожі, аукціон цікавих фактів, інформаційний променад, книжкова мандрівка та багато інших культурних заходів.

Долучитися до літературного марафону «Читай українською» можуть усі бажаючі. Кожен зможе корисно та змістовно провести дозвілля. Літературний марафон триває і набирає обертів. У міських бібліотеках відбудеться ще багато творчих заходів, серед яких – презентації, виступи письменників, зустрічі, ярмарок тощо.