Ви є тут

У рамках «Urban Talks» відбувся діалог та пошук дотиків партнерства між Хмельницьким та Львовом

оновлено
Инна Хананова

У нашому місті влаштували «Urban Talks: Хмельницький & Львів». Це захід нового формату, який являє собою дружній діалог та пошук дотиків партнерства між містами. Хмельничани змогли послухати про львівський досвід трансформації міста. На захід запрошували усіх бажаючих. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Вчора, 18 вересня, у нашому місті відбулася презентація нового формату спілкування між містами – «Urban Talks: Хмельницький & Львів». Представники Львова та Хмельницького розповіли про успішні кейси просторового планування, інтегрованого розвитку, велоінфраструктури, озеленення міста, розвитку туризму, науки, ІТ тощо. 

Зазначимо, що Львів - перше місто-мільйонник України, що перейде на 100% ВДЕ до 2050 року. У четвер, 13 вересня, о 10:00, під час офіційного відкриття Міжнародного екологічного форуму «Вода та Енергія» на «Арені Львів» міський голова Андрій Садовий публічно підписав меморандум з міжнародною кліматичною організацією 350.org. Цим документом місцева влада Львова бере на себе зобов’язання перевести місто на 100% використання відновлюваної енергії (ВДЕ) до 2050 року.

«Urban Talks: Хмельницький & Львів» розпочався о 17:00. Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про стратегію ідентичності сучасного міста. Далі директор комунальної установи «Інститут міста» Олександр Кобзарев на прикладі Львова розповів про успішні стратегії міста. Потім кожен міг задати свої питання та отримати відповіді. Далі присутні довідалися про архітектурні принципи для Львова та як перетворити місто у бренд. Після цього заступник директора Львівського комунального підприємства «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова на прикладі Львова розповіла, як залучити мешканців до прийняття рішень. Також присутні дізналися, який ефект конференц індустрія приносить для міста.

Отже, «Urban Talks: Хмельницький & Львів» відбувся вчора, 18 вересня, о 17:00, в Мистецькому дворику, що на вул. Проскурівській, 18.

Напередодні мери поспілкувались про розвиток авіасполучення між містами України та вирішення екологічних проблем у містах. Андрій Садовий подарував Олександру Симчишину «Браму Європи» Плохія. А в подарунок отримав місцеві пиво і шоколад.

Своїми враженнями від відвідування Хмельницького Андрій Садовий поділився на сторінці у соцмережі.

«Хмельницький, дякую за чудовий і корисний день. Класні креативні люди, яких тут зустрів, здатні на велике. Удачі, натхнення і задоволення від спільної праці нам всім. Слава Україні!», - написав міський голова Львова.

Андрій Садовий додав, що домовився з Олександром Симчишиним про тісніший обмін досвідом між містами.

Вулиці, що згадуються: