Ви є тут

Благодійна допомога з Німеччини: Хмельницька міська лікарня отримала понад 30 ліжок, візочків та милиць

Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Сьогодні, 12 вересня, до міської лікарні доставили гуманітарну допомогу з Німеччини. Серед подарованого є лікарняні ліжка, інвалідні візочки, милиці тощо. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Хмельницька міська лікарня отримала благодійну допомогу з Німеччини. До гуманітарного вантажу увійшли: 33 лікарняних ліжка, тумби, апарат для розробки ліктя, матраци, інвалідні візки, туалетні стільці, милиці, комп'ютери, меблі тощо. Додамо, що вартість нового багатофункціонального ліжка в Україні становитиме близько 70 тисяч гривень.

Фото - Хмельницька міська рада

У свою чергу, міський триторіальний центр соціального обслуговування отримав 70 комп'ютерів. Їх використовуватимуть під час навчання в «Університеті третього віку». Загалом вартість усього гуманітарного вантажу оцінюють у понад 800 тисяч гривень. Гуманітарна допомога отримана за сприяння Благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України». Фінансове забезпечення транспортування вантажу взяв на себе місцевий бізнесмен Віктор Вікарчук, показавши цим чудовий приклад соціально-відповідального бізнесу.

«Отримання такої допомоги – чудовий приклад співпраці з благодійниками та соціально-відповідальним бізнесом. Якщо до подібних ініціатив долучаться й інші представники підприємництва – ми зможемо зробити багато. На жаль, навіть такі безпрецендентні капітальні видатки на медзаклади міста, які ми маємо за останні роки, не можуть оперативно виправити ситуацію, оскільки галузь майже не фінансувалася упродовж десятиліть», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

За словами міського голови, у цьому році міська лікарня матиме капітальних видатків, що фінансуються з бюджету міста, близько 4 мільйонів гривень. На таку ж суму придбають нове обладнання – лапароскопічну стійку, апарат для лікування жовчокам'яної хвороби через зонд тощо. 

Нагадаємо, що у січні цього року Хмельницька міська дитяча лікарня отримала сучасний реанімобіль від норвезьких волонтерів. Тепер невідкладну медичну допомогу маленьким хмельничанам працівники міської дитячої лікарні можуть надавати у сучасному реанімобілі. Реанімобіль до Хмельницького прибув завдяки роботі місцевої благодійної організації «Допомога».

Може бути цікаво: