Ви є тут

Перед початком навчального року хмельницькі дошкільнята та першокласники повинні пройти огляд у лікаря

Инна Хананова

Дошкільнята та першачки перед 1 вересня повинні завітати до лікаря. Про це медики нагадують батькам. Далі про це докладніше розповість «Хмельницький»

Зокрема, дошкільнята повинні пройти огляд у педіатра, стоматолога та логопеда. А майбутні першокласники, у свою чергу, повинні завітати до окуліста, ортопеда, хірурга та дантиста. Також дитячий лікар направляє на аналізи. Усю інформацію про першокласника лікарі вносять до довідки №086-1/о.

Хмельничанам радять подбати про відвідування спеціалістів заздалегідь, щоб потім не стояти довго у чергах. Адже перед 1 вересня буде спостерігатися великий ажіотаж до кабінетів медиків. Крім того, хмельничани мають можливість записатися до лікаря в режимі онлайн. Для цього потрібен лише доступ до інтернету та комп'ютер. Весною цього року усі поліклініки міста підключили до інтернет-сайту medics.com.ua. Для реалізації послуги запису на прийом в режимі онлайн за гроші з міського бюджету придбали ноутбуки для медичних закладів. Їх встановили у реєстратурах та під'єднали до загальної системи інтернет-сайту medics.com.ua. Для того, щоб скористуватися послугою, хмельничанам потрібно зареєструватися на даному сайті, вказати свої ініціали, дату народження, номер мобільного телефону, адресу та ввести пароль. Далі пацієнт обирає потрібного лікаря та годину прийому, в яку йому буде зручно пройти обстеження. Якщо ж трапиться непередбачувана ситуація і лікаря, до якого є запис, в цей момент не буде, то працівник реєстратури зателефонує до пацієнта за наданим номером та повідомить про це.

Детальний перелік необхідних довідок для першокласників та дошкільнят знаходиться на сайті управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради.