Ви є тут

У парку ім. Чекмана оновлюють будівлю літнього кінотеатру

Инна Хананова

У парку ім. Чекмана оновлюють будівлю літнього кінотеатру. Роботи планують завершити до фестивалю «Медовий Спас». Далі про це розповість «Хмельницький».

У 2000-х роках, в приміщенні літнього кінотеатру, що в парку ім. Чекмана, часто проводили дискотеки. Згодом тут облаштували кафе, а потім майданчик для різноманітних святкових заходів. Однак з часом приміщення літнього кінотеатру стало занедбаним. Стіни будівлі були розфарбовані графіті, а всередині було багато сміття. Однак тепер тут з'явився скейт-парк, а фасад приміщення оновлюють.

Недавно в приміщенні літнього кінотеатру облаштували майданчик для прихильників скейтів, роликів та велосипедів. Тепер у приміщенні, де колись проводилися дискотеки, молодь займається спортом. Усі бажаючі катаються тут на скейтах, самокатах та велосипедах. Хмельницька молодь цим дуже задоволена. Усі отримують задоволення від цікавого та насиченого відпочинку.

Громадські активісти вирішили оновити будівлю літнього кінотеатру. Завдяки проекту «Громадський бюджет» небайдужі хмельничани долучилися до реставрації занедбаної будівлі. Вони придбали необхідні матеріали та фарбу. На фасаді літнього кінотеатру з'явиться пейзажний натюрморт. Тепер будівля стане яскравою та охайною. Усі ремонтні роботи планують завершити до фестивалю «Медовий Спас», який, нагадаємо, триватиме у Хмельницькому з 17 по 19 серпня. На мешканців та гостей міста чекатимуть ярмарок меду та продуктів бджільництва, майстер-класи, спортивні ігри, вікторини, лялькова вистава та багато сюрпризів. 

Наразі відвідувачі парку мають можливість побачити оновлений фасад літнього кінотеатру. Хоча роботи ще тривають, але будівля вже має гарний вигляд.