Ви є тут

У парку ім. Чекмана з'явився майданчик для занять екстремальними видами спорту

Инна Хананова

Фото - Андрій Попик

Фото - Андрій ПопикФото - Андрій ПопикФото - Андрій ПопикФото - Андрій ПопикФото - Андрій Попик

У парку ім. Чекмана з'явився новий майданчик для занять екстремальними видами спорту. Тепер хмельницька молодь має нагоду активно та змістовно проводити своє дозвілля, катаючись на скейтах, роликах та велосипедах. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Хмельницькі діти та підлітки давно мріяли про сучасний майданчик для занять екстремальними видами спорту. Восени минулого року біля Палацу творчості нарешті запрацював оновлений скейт-парк. Раніше ця територія була зовсім не придатна для розваг, адже встановлені фігури були застарілими і небезпечними. А тепер скейт-парк знову приваблює дітей та молодь. Тут встановили нові якісні фігури для виконання трюків. Скейт-парк має різноманітні за формою та складністю трампліни. Їхня вартість становить майже півмільйона гривень. Юні хмельничани активно проводять тут свій вільний час.

Недавно майданчик для прихильників скейтів, роликів та велосипедів облаштували у парку ім. Чекмана. Усі бажаючі катаються тут на скейтах, самокатах та велосипедах. Хмельницька молодь цим дуже задоволена. Адже літо - це хороша пора для активного відпочинку та занять спортом на свіжому повітрі. Усі отримують задоволення від цікавого та насиченого відпочинку.

Про нову спортивну локацію у парку ім. Чекмана повідомив на своїй сторінці у соцмережі відомий хмельницький блогер Андрій Попик. Він розповів, що у закинутому приміщенні, де раніше проводилися дискотеки, тепер юні хмельничани займаються спортом.

«Там зробили ось таку локацію для скейтерів, велоекстрімерів і самокатерів (не знаю як воно вірно зветься, але двіж там нереальний). Старші кажуть, що це якийсь проект від міської ради виграли, і зробили таку локацію», - написав на своїй сторінці у соцмережі Андрій Попик.

Фото - Андрій Попик

Блогер вважає, що це дуже добре, коли на місці закинутих куточків знову починає лунати дитячий сміх. За словами Андрія Попика, це означає, що місто живе і що нація розвивається.

«Коли в кожному закутку замість алкоголіків та наркоманів, буде тусуватись щаслива молодь - тоді ми зрозуміємо, що нам вдалось побудувати Україну!», - наголосив Андрій Попик.

Фото - Андрій Попик