Ви є тут

Хмельничан запрошують на зустріч з відомими мандрівниками

Инна Хананова

Сьогодні, 29 червня, відвідувачі розмовного клубу «English Speaking Club» мають унікальну нагоду поспілкуватися з мандрівниками Джоном та Євою Махоні. Що ще чекатиме на учасників англомовного клубу, дізнавався «Хмельницький»

Організатором «English Speaking Club» є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР). Співорганізатор щотижневих зустрічей розмовного клубу Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека. Розмовний клуб відвідують хмельничани різного віку. Люди прагнуть покращити свої розмовні навички з англійської мови, здобути нові знання та познайомитися з цікавими людьми. Минулого разу учасники клубу «English Speaking Club» здійснили віртуальну подорож до трьох держав. Спочатку присутні відвідали штат Делавера. Далі завітали до штату Міссурі та побували в Арізоні. Заняття пройшло у доброзичливій атмосфері та принесло присутнім багато користі. Кожен мав нагоду висловити власну думку з приводу тематики заняття.

Сьогодні, 29 червня, відбудеться ще одне заняття розмовного клубу, у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, за адресою: вулиця Героїв Майдану, 28. Початок заняття о 17:00. Вхід безкоштовний. Цього разу модераторами заняття з англійської мови будуть Jon та Eva Mahoney. Американська дорожня серія - це віртуальний тур 50 державами, що включає ознайомлення з географією, екологією та побутом мешканців. На кожному засіданні відвідувачі будуть дізнаватися та обговорювати різні держави і регіони.

Цього разу на відвідувачів чекатиме продовження американської дорожньої серії. Тема тижня: «2,5 роки подорожей на автомобілі по всьому світу».
У вересні 2015 року Джон та Єва Махоні залишили все в Москві заради того, щоб здійснити свою давню мрію та подорожувати світом. Вони пройшли маршрут через 33 країни протягом 2,5 років і отримали цінний досвід, який змінив їхнє життя. Джон та Єва перебувають у Хмельницькому з середини червня цього року. Учасники розмовного клубу мають унікальну нагоду поспілкуватися з мандрівниками, задати свої питання та довідатися, як їм вдалося відвідати таку кількість країн світу.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: