Для хмельницьких школярів діють підліткові клуби за місцем проживання

Ви є тут

Инна Хананова

Фото МТРК "Місто"

Для хлопчиків та дівчаток, які літні канікули проводять у місті, діють підліткові клуби за місцем проживання. Таким чином, школярі мають можливість корисно та змістовно проводити вільний час. Як підліткові клуби діють у нашому місті, дізнавався «Хмельницький».

Часто батьків хвилює питання, як змістовно організувати вільний час дитини під час літніх канікул. Деякі хлопчики та дівчатка проводять канікули у таборі. А дехто залишається у місті. У школярів є нагода набратися сил та енергії, відвідуючи літні підліткові клуби за місцем проживання. Діти можуть корисно проводити дозвілля, а не гаяти час за іграми у смартфоні чи за переглядом телевізору. Різноманітні цікаві заходи спрямовані на те, щоб залучити дітей до активного та здорового способу життя. Їх організовують у мережі закладів міського центру по роботі з дітьми та підлітками. Діти можуть обирати, яку секцію вони бажають відвідувати. Крім того, такі цікаві заходи можуть урізноманітнити дозвілля юних хмельничан.

У підліткових клубах Хмельницького пропонують насичену та цікаву програму. Хлопчики та дівчатка поспішають до підліткових клубів вранці та проводять там активно дозвілля. У кожному клубі працюють кваліфіковані спеціалісти, які мають індивідуальний підхід до кожного вихованця. Вони дбають про різноманіття заходів. Діти можуть відвідувати відповідні клуби за місцем проживання.

 Клуб

Адреса

Атлетизм

«Грація»

 Проспект Миру, 76/4

 «Платина»

 вул. Раскової, 2 

 «Фаворит» 

  Проспект Миру, 76/7

 Рукопашний бій

 «Гепард»

 пров. Тракторний, 20

 «Кротон»

 вул. Тернопільська, 34/5

 Бокс

 «Індіго»

 вул. Лісогринівецька, 16/1

 «Лідер»

 вул. Перемоги, 13

 Кікбоксинг

 «Лідер»

 вул. Перемоги, 13

 «Радегаст»

 вул. Пілотська, 39

 «Супермен»

 вул. Раскової, 1

 «Ярослав»

 вул. Сковороди, 9/3

 Карате

 «Танден» 

 вул. Кам’янецька, 50

 Самбо

 «Індіго» 

 вул. Лісогринівецька, 16/1

 Футбол

 «Фантазія»

 вул. Завадського, 38

 Військово-патріотичний

 «Вимпел» 

 вул. Трудова, 17

 Танці

 «Ірбіс»

 Старокостянтинівське шосе, 8

«Індіго» 

 вул. Лісогринівецька, 16/1

Таким чином, усі, хто бажає займатися спортом та покращити свої навички, можуть обирати серед секцій по рукопашному бою, боксу, кікбоксингу, карате, самбо або футболу. У військово-патріотичному гуртку «Козацький дух» в клубі «Вимпел» регулярно проводяться заняття із загальної фізичної підготовки, рукопашного бою та самооборони. Для тих, хто не уявляє свого життя без танцю, також працюють відповідні клуби, де можна навчитися основам хореографії. Діти зможуть проявити свої творчі навички, потренувати пам'ять та увагу в підлітковому клубі «Фантазія» (вул. Завадського, 38) в гуртку «Художня майстерня» та в клубі «Джерельце» (вул. Перемоги, 10А) в гуртку «Самопізнання та розвитку особистості».

Отже, у підліткових клубах діти можуть провести літні канікули пізнавально та цікаво. Це також гарна нагода знайти нових друзів.