Ви є тут

Хмельницьким випускникам вручили золоті та срібні медалі

Инна Хананова

Вчора, 26 червня, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, відбулося нагородження випускників золотими та срібними медалями. Хлопців та дівчат, які досягнули високих успіхів у навчанні, нагородили в урочистій атмосфері.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», вчора на майданчику бля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка зібралися школярі, їхні батьки та представники міської влади з нагоди урочистої церемонії нагородження медалями. Хмельницькі школярі отримали нагороди за відмінні успіхи у навчанні. Цього року представники міської влади нагородили 124 випускники. Вони вручили 79 золотих та 45 срібних медалей. 

З промовою до випускників звернувся міський голова Олександр Симчишин.

«Медаль – це не щось таке, що має допомогти у житті. Це перша ціль молодої людини. Досягнувши її, вона ставить наступну – відмінно завершити ВНЗ, далі – знайти роботу до серця тощо. Саме так росте успішна людина. Відзнаки за навчання – це винагорода за працю впродовж 11 років. Винагорода як самого учня, так і його батьків та вчителів», - зазначив міський голова.

Для батьків це був дуже хвилюючий та зворушливий момент. Дехто не стримував сліз. Усі батьки дуже раді за своїх дітей, які досягли високих успіхів у навчанні.

Крім батьків, золотим та срібним медалям раділи і самі випускники. За словами хлопців та дівчат, вони старанно навчалися усі одинадцять років. Вони докладали для цього багато зусиль. Для декого такі відзнаки є підтвердженням важкої праці, а для інших є чудовим стимулом та натхненням до нових звершень на майбутнє. Комусь золота медаль додасть впевненості у своїх силах, а для когось є винагородою за наполегливу працю. Хлопці та дівчата зауважують, що найбільшу цінність  для них мають знання, які вони отримали протягом навчання у школі.

Завдяки тому, що четверо хмельницьких випускників здали ЗНО на 200 балів, відповідні навчальні заклади, а саме Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат та Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. Артема Мазура, потрапили до шістки кращих у нашій області.

Золоті медалі допоможуть випускникам при вступі до вищих навчальних закладів. Проте головними все ж таки є не відзнаки, а знання, які вони отримали протягом навчання у школі.

Дивіться у "Великому довіднику":