Хмельницьким випускникам вручили золоті та срібні медалі

Ви є тут

Инна Хананова

Вчора, 26 червня, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, відбулося нагородження випускників золотими та срібними медалями. Хлопців та дівчат, які досягнули високих успіхів у навчанні, нагородили в урочистій атмосфері.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», вчора на майданчику бля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка зібралися школярі, їхні батьки та представники міської влади з нагоди урочистої церемонії нагородження медалями. Хмельницькі школярі отримали нагороди за відмінні успіхи у навчанні. Цього року представники міської влади нагородили 124 випускники. Вони вручили 79 золотих та 45 срібних медалей. 

З промовою до випускників звернувся міський голова Олександр Симчишин.

«Медаль – це не щось таке, що має допомогти у житті. Це перша ціль молодої людини. Досягнувши її, вона ставить наступну – відмінно завершити ВНЗ, далі – знайти роботу до серця тощо. Саме так росте успішна людина. Відзнаки за навчання – це винагорода за працю впродовж 11 років. Винагорода як самого учня, так і його батьків та вчителів», - зазначив міський голова.

Для батьків це був дуже хвилюючий та зворушливий момент. Дехто не стримував сліз. Усі батьки дуже раді за своїх дітей, які досягли високих успіхів у навчанні.

Крім батьків, золотим та срібним медалям раділи і самі випускники. За словами хлопців та дівчат, вони старанно навчалися усі одинадцять років. Вони докладали для цього багато зусиль. Для декого такі відзнаки є підтвердженням важкої праці, а для інших є чудовим стимулом та натхненням до нових звершень на майбутнє. Комусь золота медаль додасть впевненості у своїх силах, а для когось є винагородою за наполегливу працю. Хлопці та дівчата зауважують, що найбільшу цінність  для них мають знання, які вони отримали протягом навчання у школі.

Завдяки тому, що четверо хмельницьких випускників здали ЗНО на 200 балів, відповідні навчальні заклади, а саме Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат та Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. Артема Мазура, потрапили до шістки кращих у нашій області.

Золоті медалі допоможуть випускникам при вступі до вищих навчальних закладів. Проте головними все ж таки є не відзнаки, а знання, які вони отримали протягом навчання у школі.

Дивіться у "Великому довіднику":