Ви є тут

Четверо хмельницьких випускників склали ЗНО на 200 балів

Инна Хананова

Стали відомі результати зовнішнього незалежного оцінювання. У Хмельницькому максимальний бал отримали четверо учасників ЗНО. В Хмельницькій області – шестеро. Двоє однокласників Хмельницького багатопрофільного ліцею набрали максимальні 200 балів.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», завершення навчання у школі - це важлива подія у житті кожної людини. Адже це є кроком у доросле життя. Попереду на абітурієнтів чекає навчання в університеті, реалізація своїх мрій та задумів. А наразі випускники завершили здавати зовнішнє незалежне оцінювання тестуванням з хімії. Нагадаємо, що основна сесія ЗНО розпочалася у вівторок, 22 травня, тестуванням з математики. Далі, у четвер, 24 травня, школярі здавали тести з української мови та літератури. А 13 червня випускники проявляли свої знання з хімії.

Методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук розповіла, що цього року на Хмельниччині є шість випускників, які набрали по 200 балів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання:

  • Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат - хімія (2 учнів);
  • Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей імені Артема Мазура - англійська мова (1 учень) та хімія (1 учень);
  • Нетішинський НВК – математика (1 учень);
  • Шепетівський НВК №3 - хімія (1 учень).

Керівники цих навчальних закладів пишаються такими високими результатами своїх випускників.

«Ми маємо одного двохсотбальника з міста Нетішин. Порадувала хімія. Ми маємо чотири учасника ЗНО, які з хімії набрали 200 балів», - розповіла Ірина Ковальчук.

Після завершення тестування кожен учасник ЗНО мав можливість ознайомитися з правильними відповідями в онлайн режимі. Таким чином, учасники тестування змогли самостійно визначити свій тестовий бал. Результати тестування випускники отримали з 15 по 22 червня. Додаткова сесія зовнішнього оцінювання буде проводитися у період з 2 по 11 липня. 

Загалом на Хмельниччині на ЗНО зареєструвалося понад 11 тисяч майбутніх абітурієнтів. Щодо всеукраїнських даних, то максимальний бал отримали 222 учасники зовнішнього незалежного оцінювання.

Може бути цікаво: