Ви є тут

Ремонти та енергомодернізація: хмельницькі школи та дитячі садочки готуються до нового навчального року

Инна Хананова

Хмельницькі школи та дитячі садочки вже активно готують до нового навчального року. Три хмельницькі освітні заклади у новому навчальному році отримають сучасні спортивні майданчики. Територію для уроків фізкультури капітально відремонтують у школах №8, №25, №27. А п'ять дитячих садочків протягом літа планують утеплити, з них два за програмою НЕФКО повністю термомодернізують.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», літо - це найкращий період для підготовки закладів освіти до нового навчального року. У школах та дитячих садочках вже розпочалися ремонтні роботи. У школах і дитячих садочках замінять системи водовідведення та водопостачання, відремонтують коридори, дитячі і спортивні майданчики, утеплять фасади, відновлять санвузли і харчоблоки.

За словами міського голови Олександра Симчишина, в навчальних закладах також будуть проводити поточні ремонти коридорів, класів. На це виділили кошти з міського бюджету. Міський голова сподівається, що 1 вересня і батьки, і діти побачать результати проведених ремонтних робіт і будуть ними повністю задоволені.

Суттєві зміни чекають на спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №15 ім. Співачука. На кожному поверсі приміщення наразі активно працюють ремонтні бригади. Навчальний заклад планують утеплити та оновити.

У школах №8, №25, №27 планують капітально відремонтувати територію для занять фізичною культурою. А п'ять дитячих садочків протягом літа планують утеплити, з них два за програмою НЕФКО повністю термомодернізують. Таким чином, маленькі хмельничани зможуть відвідувати модернізовані дитячі садочки, в яких буде комфортно, тепло та зручно.