Ви є тут

У центрі Хмельницького може з'явитися нова романтична скульптура

оновлено
Инна Хананова

Фото - Василь Камінський

Фото - Василь КамінськийФото - Василь КамінськийФото - Василь КамінськийФото - Василь КамінськийФото - Василь КамінськийФото - Василь Камінський

Біля кінотеатру «Планета» може з'явитися нова романтична скульптура. Вчора, 20 червня, хмельничани прийшли на громадське обговорення нової інсталяції. Далі детальніше про це розповість «Хмельницький».

Нагадаємо, що у суботу, 16 червня, біля кінотеатру «Планета», з'явилася яскрава інсталяція з різнокольорових парасольок. Пішохідну частину вулиці Подільської тепер прикрашають 120 парасольок. Цей проект сезонний, а з настанням холодної пори роки парасольки заберуть. Наразі нова фотозона приваблює хмельничан та гостей міста. Усі активно фотографуються на фоні яскравих парасольок, роблять селфі з друзями та близькими, а також розміщують світлини у соцмережах. Крім того, перехожі просто милуються яскравими парасольками, які дарують гарний настрій та позитивні емоції. 

Стало відомо, що біля кінотеатру може з'явитися ще одна цікава інсталяція. Керівництво закладу планує реалізувати новий мистецький проект. Біля «Планети» хочуть встановити романтичну скульптурну композицію. Поки що вона називається «Очікування». Наразі на сторінці закладу у соцмережі представлено дизайн проекту. За задумом, юнак з трояндою сидить на лавочці. Це буде своєрідним символом очікування.

Фото - Василь Камінський

Вчора, 20 червня, об 11:00, у кінотеатрі «Планета», що на вулиці Подільській, 39, відбулося відкрите громадське слухання із залученням представників громадськості, ЗМІ, представників культури та мистецтва, а також міської влади. Кожен зміг побачити копію скульптури у мініатюрі та дизайн розміщення, а також висловити власні побажання та зауваження.

Директор обласної фірми «Кіновідеопрокат» Андрій Олесь розповів, що очікувана вартість романтичної скульптури з юнаком, який тримає троянду у руці, становить близько 680 тисяч гривень. Її планують встановити біля фасадної стіни кінотеатру «Планета», навпроти пішохідного переходу.

Наразі таких значних коштів на її втілення у керівництва закладу, тому шукають мецената. Якщо такої людини не знайдеться, відкриють рахунок та оголосять збір коштів. Громадськість також може долучитися до її створення, а також внести свої зміни чи пропозиції.

На фотографіях та відео представлений макет, який доопрацьовує скульптур.
Заплановано внести певні деталі, тому макет у процесі розробки.

Хмельничанам ідея встановлення нової композиції подобається. Користувачі соцмережі зазначають, що саме таких «родзинок» не вистачає нашому місту. Мешканці міста вважають, що люди захочуть фотографуватися біля романтичної скульптури, а також це сприятиме підвищенню туристичної привабливості Хмельницького.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: