Хмельницький колектив мажореток «Альфа» успішно виступив на конкурсі «Яскрава симфонія Прикарпаття - 2018»

Ви є тут

Инна Хананова

Народний колектив мажореток «Альфа» успішно виступив на конкурсі «Яскрава симфонія Прикарпаття - 2018». Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

«Альфа» є першим українським колективом мажореток, який створений в місті Хмельницькому ще в 2008 році на базі народного художнього колективу України, ансамблю стилізованого бального танцю Альборадо. Саме колектив «Альфа» сприяв активному розвитку руху мажореток та нового хореографічного напрямку в Україні. Наш колектив єдиний в Україні входить до Міжнародної асоціації мажореток Європи.

Народний колектив мажореток «Альфа» взяв участь у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі оркестрів, інструментальних  ансамблів і мажореток «Яскрава симфонія Прикарпаття - 2018», який проходив у Трускавці протягом 15-17 червня.

До конкурсу долучилося 13 колективів з різних куточків України. Учасники колективу мажореток «Альфа» представили на конкурсі 13 композицій різних вікових категорій. Зокрема, 4 композиції увійшли у Гала концерт конкурсу: «Вітальний марш» (старша група), «Жваві танці» (старша група), «Композиція класичних мажореток» (молодша та середня групи), «Музика грай» (старша та середня групи). Усім членам журі дуже сподобався виступ хмельницьких мажореток. Зокрема, один із членів журі, генерал-майор В.Ф. Деркач, був приємно вражений виступом колективу і запросив дівчат взяти участь у традиційному Фестивалі військових оркестрів у місті Суми, який відбудеться наступного року. Дівчатам вручили диплом лауреата 1 ступеня та кубок. 

Конкурс «Яскрава симфонія Прикарпаття - 2018» проходив в рамках святкування Дня міста Трускавець і по закінченню Гала-концерту мажоретки «Альфа» та «Акцент» очолили Карнавальну ходу центром міста. Мажоретки «Альфа» повернулись додому у гарному настрої та з натхненням на нові здобутки. А вже з серпня керівники і дівчата розпочнуть активну підготовку до участі  у Чемпіонаті Європи, який пройде у Хорватії.