Понад 700 хмельницьких випускників склали тести з хімії

Ви є тут

Инна Хананова

Сьогодні, 13 червня, хмельницькі випускники складали зовнішнє незалежне оцінювання з хімії. У Хмельницькому облаштували три пункти для тестування. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Завершення навчання у школі - це важлива подія у житті кожної людини. Адже це є кроком у доросле життя. Попереду на абітурієнтів чекає навчання в університеті, реалізація своїх мрій та задумів. А наразі випускники завершили здавати зовнішнє незалежне оцінювання тестуванням з хімії. Нагадаємо, що основна сесія ЗНО розпочалася у вівторок, 22 травня, тестуванням з математики. Далі, у четвер, 24 травня, школярі здавали тести з української мови та літератури. А сьогодні, 13 червня, випускники проявляли свої знання з хімії. Тестування розпочалося об 11:00. На сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти повідомили, що загалом на ЗНО з хімії зареєструвалося 822 випусники з Хмельницької області. Однак 63 з них не прийшли на тестування. Вони можуть зареєструватися на додаткову сесію. Таким чином, ЗНО з хімії здали 759 абітурієнтів. Загалом явка випускників у Хмельницькій області становить 92,3%.

Явка учасників ЗНО з хімії

Регіон

Зареєстровано абітурієнтів

Взяли участь

Не з'явилися

Явка (%)

Вінницька область

991

905

86

91,3

Житомирська область

 778

 680

98

87,4

Хмельницька область

822 

 759

63

92,3

Загалом

2591

 2344

247 

 90,3

У Хмельницькому було визначено три пункти для проведення тестування. Тестування відбувалося на базі Хмельницького національного університету, Міжрегіональної академії управління персоналом та Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 ім. О. Співачука.

Після завершення тестування можна буде ознайомитися з правильними відповідями в онлайн режимі. Таким чином, учасники тестування можуть самостійно визначити свій тестовий бал. Наразі вже оприлюднено правильні відповіді до тестів з української мови і літератури, іноземної мови, біології, історії України, географії та фізики. Результати тестування випускники отримають з 15 по 22 червня. Додаткова сесія зовнішнього оцінювання буде проводитися у період з 2 по 11 липня.