У хмельницькому БібліоХабі діятиме «Літня школа медіаграмотності»

Ви є тут

Инна Хананова

У липні, в центральній бібліотеці, яка знаходиться на вулиці Подільській, 78, діятиме «Літня школа медіаграмотності». Заняття будуть проходити щочетверга, протягом місяця. Відвідувачі зможуть навчитися критично мислити, розпізнавати фейки та не піддаватися маніпуляціям. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Нагадаємо, що у вересні минулого року, у центральній міській бібліотеці відкрили БібліоХаб. Це громадський простір, яким безкоштовно можуть користуватися усі бажаючі хмельничани. Це є поширеною практикою усіх європейських країн. Даний проект став переможцем у програмі «Бюджет участі». БібліоХаб став чудовим прикладом прогресивного розвитку міських бібліотек. Тут проводять час молодь, літератори, бібліотекарі та читачі.

У листопаді у БібліоХабі стартував проект «Школа медіаграмотності». Щоп'ятниці дорослі відвідувачі центральної бібліотеки приходили на заняття. Навчання відбувалося в рамках глобального святкування Тижня Медійної та інформаційної грамотності (Global MIL Week). 

Влітку «Школа медіаграмотності» продовжить свою роботу у Хмельницькому. Усі бажаючі матимуть нагоду корисно провести дозвілля, навчитися критично мислити та аналізувати інформацію. Після відвідування занять хмельничани зовсім по-іншому будуть сприймати новини та навчаться працювати з інформацією. 

Випускники хмельницької «Школи медіаграмотності» зможуть:

  • дізнатися про особливості роботи медіа та проаналізувати власний медіапростір;
  • проаналізувати механізми впливу медіа та розвинути навички критичного мислення та аналізу інформації;
  • навчитися розрізняти пропаганду, фейки та маніпуляції в медіа, щоб не потрапити під їхній вплив;
  • довідатися про те, як проходять інформаційні війни, щоб захистити себе та своїх близьких.

Тренером проекту «Літня школа медіаграмотності» буде директор Хмельницької ЦБС Тамара Козицька. Навчання буде безкоштовним. Важлива умова - потрібно бути читачем бібліотеки. Заняття будуть проходити щочетверга, в приміщенні БібліоХабу, що на вулиці Подільській, 78. Початок о 16:00.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: