Ви є тут

Квести, мультфільми та конкурси: у Хмельницькому триває «Бібліотечне літо-2018»

оновлено
Инна Хананова

У п'ятницю, 1 червня, о 10:00, на майданчику біля центральної бібліотеки, розпочалося дитяче свято «Книга! Літо! Драйв!». Цим святом стартувало «Бібліотечне літо – 2018». Що чекало на відвідувачів, далі розповість «Хмельницький».

У Міжнародний день захисту дітей, біля центральної бібліотеки, відбулася презентація заходів, які триватимуть на бібліотечних майданчиках протягом червня. Це спрямовано на те, щоб літнє дозвілля діток пройшло корисно, весело та цікаво. 

Протягом червня для діток будуть організовувати різноманітні цікаві заходи в рамках проекту «Бібліотечне літо – 2018». На маленьких хмельничан очікує проведення цікавих вікторин, майстер-класів, головоломок та ігор влітку в усіх мікрорайонах міста. Також будуть проходити активні ігри на свіжому повітрі та квести. Бібліотекарі сподіваються, що маленькі хмельничани будуть активно долучатися до цих заходів. Хлопчики та дівчатка матимуть можливість ознайомитися з новими книгами, поспілкуватися з однолітками, чудово та корисно провести літні канікули. Батьки, у свою чергу, зможуть бути спокійними за своїх дітей, адже про них будуть піклуватися працівники бібліотек. 

У п'ятницю, 1 червня, о 10:00, на майданчику біля центральної бібліотеки міста, що розташована на вулиці Подільській, 78, розпочалося яскраве та веселе дитяче свято «Книга! Літо! Драйв!». Цим святом у Хмельницькому стартувало «Бібліотечне літо – 2018». Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Під час відкриття «Бібліотечного літа» на діток чекали захоплюючі вікторини, цікаві ігри, конкурси та різноманітні майстер-класи. Учасники свята отримали подарунки, а кращі читачі міських бібліотек - сертифікати. Крім того, усі побачили виставку малюнків юних художників «Світ очима дітей». 

Також бібліотекарі презентували заходи, які триватимуть на майданчиках книгозбірень протягом літа. Їх буде понад п'ятдесят. А вихованці Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга», народний аматорський ансамбль українського фольклорного танцю «Гонта» та фольклорний ансамбль «Вербиця» подарували усім свої музичні виступи.

На вулиці біля бібліотеки провели ерудит-лото. Дітки також розмальовували гіпсові фігурки, радісно складали «сонечко мрій», виготовляли літні листівки та квіти, відгадували звірят, а ще складали Україну із пазлів-областей.

«Правильно, що є такий день і дуже здорово, що стільки уваги приділяється дітям, бо ми, дорослі, маємо жити і працювати заради того, щоб нашим дітям жилося краще. Ми маємо шукати різні методи, аби діти любили книгу, бо вона джерело неймовірного розвитку і прогресу», - наголосив міський голова Олександр Симчишин.

Усі отримали безліч позитивних емоцій, радості та гарний настрій.

Літні бібліотечні майданчики продовжують свою роботу. У книгозбірнях міста організовують різноманітні заходи для цікавого та корисного дозвілля маленьких хмельничан. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

У п'ятницю, 8 червня, у філії №12 відбулося відкриття літнього кінозалу «Кіноглобус». Учні 2-3 класів СЗОШ №21 переглянули мультфільм «Гноми у домі». Також діти грали в ігри, вікторини, розгадували кросворди тощо. 

Вчора, 12 червня, на дитячому майданчику «Іскорка», що у мікрорайоні Дубове,  відбулося літнє свято – ігрова програма «Дозвілля з бібліотекою» за участю філії №15 та підліткового клубу «Романтик». Цього ж дня, на літньому майданчику філії №8, діти 4 і 5 загонів червневого табору НВО №28 стали учасниками бібліотурне у формі пригодницької гри «Summer Book». Діти обговорювали тему літнього відпочинку. Заняття пройшло активно та весело.

Сьогодні, 13 червня, хореограф Дарина Дмітрійчук влаштувала рухливий драйв-заряд «Круто в бібліотеці» для дітей-читачів філії №10 ім. Д.М. Брилінського. Також діти взяли участь у конкурсах «Містер та Міс швидкість», «Незвичайний двобій», «Моталки», «Нагодуй дракона», «Малюнки на асфальті». Діти чудово провели час та отримали гарні враження.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: