Ви є тут

Для хмельницьких випускників 22 травня стартує основна сесія ЗНО

Инна Хананова

Завтра, 22 травня, в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання. Учні складатимуть тести з математики. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Настала пора складання екзаменів та випускних вечорів. Попереду на хлопців та дівчат чекає доросле життя. А наразі випускники здаватимуть зовнішнє незалежне оцінювання. Основна сесія ЗНО розпочнеться завтра. Випускники проявлятимуть свої знання з математики.

Учасники ЗНО повинні мати з собою такі документи:

  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Якщо ж цих документів в учня немає, то його не допустять до здачі ЗНО. В аудиторію, де буде проходити тестування, можна взяти з собою пляшку води та дві-три ручки чорного кольору. Школярам заборонено брати будь-які гаджети, а саме: мобільні телефони, флешки, смарт-годинники, навушники. Також під час проходження тестування не можна використовувати калькулятор, циркуль, лінійку. На виконання тестів з математики в учнів буде 180 хвилин. Загалом випускники повинні виконати 33 завдання. Якщо учень виконає правильно усі завдання, то може отримати максимально 62 бали.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів об 11:00.

У четвер, 24 травня,  вступники складатимуть тести з української мови та літератури, а 29 травня – з іноземних мов. Український центр оцінювання якості освіти зазначає, що готових відповідей до тестів не існує. Усі сертифікаційні роботи та завдання друкуються суворо конфіденційно. Уся інформація при підготовці та проведенні оцінювання засвідчується атестатами відповідності.