Ви є тут

На конкурсі «Зірки Парижа» студентка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії здобула першу премію

Инна Хананова

Анна Свістунова зі Старокостянтинова потрапила до складу збірної України, яка боролась за перемогу на конкурсі у Франції. Окрім студентки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії у складі збірної також були дівчата з Києва, Дніпра та Харкова. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Анна Свістунова брала участь у конкурсі «Міс Старокостянтинів-2018». Під час участі у конкурсі краси дівчина стала І віце-міс та здобула звання «Міс глядацьких симпатій». Це стало доленосною подією у житті дівчини, адже завдяки цьому вона потрапила на конкурс «Зірки Парижа», який відбувся на початку травня.

Місцеве видання starkon.city розповідає, що до цього Анна перемагала в різноманітних всеукраїнських та міжнародних змаганнях, але всі вони стосувалися танців.

«Запрошення на конкурс у Парижі я отримала від одного з членів журі - Світлани Краснюк, директора студії моди «Афродіта». Під час змагання в Парижі потрібно було поєднати творчість та красу. Більше 20 країн брали участь у конкурсі: з Франції, Азербайджану, Білорусі, Німеччини, Росії. Наша команда представляла одяг молодого українського дизайнера Наталії Гладій. Кожна з учасниць команди виконувала свою роль», - розповіла Анна Свістунова.

На конкурсі «Зірки Парижа», крім студентки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, в складі збірної України також були учасниці з Києва, Дніпра та Харкова. Анна Свістунова виходила на сцену у ролі нареченої у весільному вбранні. Сукня була пошита у традиційному українському стилі. Сама постановка номера відбувалася під національні пісні. Над нею працювала Анна.

«У гала-концерті ми виступали першими. А коли оголосили результати, то навіть ніхто не міг повірити, що мова йде про збірну України, настільки неочікуваною для нас була перемога», - ділиться враженнями дівчина.

Члени журі позитивно відгукнулися про виступ Анни Свістунової. Вона вразила усіх своєю красою та грацією. Участь у конкурсі брали дівчата з різних країн світу. Анна Свістунова здобула першу премію та ще раз довела, що українські дівчата - найкрасивіші у світі. Вона щиро бажає усім дівчатам використовувати кожну можливість, яка дозволяє показати себе.

Додамо, що Анна присвячує своє життя танцям. Їй подобається створювати оригінальні образи та дивовижну шоу-програму. Дівчина мріє про виступи на великій сцені з відомими майстрами хореографії, а ще хоче виховати своїх чемпіонів.