Ви є тут

Свято моди та стилю: у Хмельницькому Андре Тан презентує нову колекцію одягу

Инна Хананова

Фото - bestin.ua

Хмельничан запрошують на презентацію колекції одягу відомого українського дизайнера Андре Тана. Коли та де відбудеться захід, дізнавався «Хмельницький».

Андре Тана без сумніву можна назвати одним із найуспішніших та найпопулярніших дизайнерів сучасності. Кожна його нова колекція є значною подією у світі моди та краси. Цікаво те, що у дитинстві маленький Андрій навіть не мріяв здобути таку популярність. Він хотів стати головним редактором відомого модного журналу. Хлопчик створював ескізи для свого майбутнього видання у шкільних зошитах. Ще в дитинстві Андрій зрозумів, що успіх - це всього лише один відсоток таланту і дев'яносто дев'ять - праці. В 11-річному віці хлопчик вже прагнув оволодіти основами крою і шиття. Згодом він почав відвідувати однойменні курси та старанно навчатися. Тоді він придумав собі псевдонім Андре Тан. Згодом закінчив Харківський текстильний технікум, а потім - Київський університет технології та дизайну. 

Зараз Андре Тан створює дивовижні речі, які викликають захоплення у модниць в усьому світі. Він винайшов та запатентував власний стиль «інтелектуальної моди» Smart Couture. Андре Тан входить до ТОП-10 найкращих модельєрів України. Його вважають одним із найуспішніших українських дизайнерів одягу. Андре Тан також є постійним учасником Українського тижня мод. Андре Тан отримав велику кількість нагород та схвальних відгуків від відомих світових дизайнерів. За словами модельєра, саме наполегливість і вміння мріяти допомогли йому досягти такого успіху.

Незабаром відомий модельєр завітає до Хмельницького. Андре Тан особисто презентує нову колекцію одягу «Весна-Літо 2018». Також на усіх чекатиме автограф- та фотосесія з улюбленим дизайнером, а також подарунки. Це буде незабутнє свято моди та краси у нашому місті. Захід відбудеться у суботу, 26 травня, в ТРЦ «Оазис». Початок о 15:00.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: