У Хмельницькому встановили 12 інформаційних стендів з історією міста

Ви є тут

Инна Хананова

Автор фото - Віталій Регловчук

Автор фото - Віталій РегловчукАвтор фото - Віталій РегловчукАвтор фото - Віталій РегловчукАвтор фото - Віталій РегловчукАвтор фото - Віталій РегловчукАвтор фото - Віталій Регловчук

Недавно у Хмельницькому з'явилося 12 нових інформаційних стендів. Їх встановили на вулиці Проскурівській, біля залізничного вокзалу, на військовому кладовищі, біля пам'ятника воїнам-афганцям, поблизу філармонії, а також на міському пляжі та набережній. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Минулого року одним із переможців програми «Громадські ініціативи» став проект «Історія нашого міста». Його ініціатором виступила  громадська організація «Центр стратегічних ініціатив». Суть ідеї полягала в тому, щоб встановити у місті стенди з історичною інформацією, яка буде корисною для туристів та мешканців міста. Вартість проекту становить 72 тисячі гривень. Частину коштів на реалізацію ідеї виділила міська рада.

Проект хотіли втілити ще у 2017 році, однак інформаційні стенди встановили лише кілька днів тому. Додамо, що інформація на стендах розміщена українською та англійською мовою. Також на інформаційних табло є фотографії, які дають змогу краще пізнати історію міста.

Автор фото - Віталій Регловчук

Раніше такі своєрідні інформаційні, стилізовані стенди були встановлені на Майдані Незалежності, вул. Проскурівській та біля ТЦ «Дитячий світ». Їх встановили кілька років тому. Тепер до них ще додалися такі локації: вулиця Проскурівська, військове кладовище, біля пам'ятника воїнам-афганцям, поблизу обласної філармонії, а також на міському пляжі та набережній. Загалом встановили дванадцять нових інформаційних стендів. Крім того, на цих табло знаходиться інформація і про території, де власне вони й розміщенні.

Такі інформаційні стенди проекти спрямовані на поліпшення туристичної привабливості міста. Гості Хмельницького матимуть можливість дізнатися більше про історію нашого міста.

Вулиці, що згадуються: