Ви є тут

У Хмельницькому на День матері народилось 14 немовлят

Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

У неділю, 13 травня, в Україні відзначали чудове весняне свято - День матері. Цього дня в різних містах проходили цікаві заходи, концерти та майстер-класи. А також на День матері у Хмельницькому з'явилось на світ 14 малюків. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

День матері - це особливе свято, коли діти вітають своїх матусь та дарують їм квіти. Виховання дитини потребує великих зусиль, терпіння та сил. Тому з нагоди свята Президент України присвоїв 1051 українці почесне звання «Мати-героїня». Відомо, що загалом у Хмельницькій області 19 жінок отримали від Президента України це почесне звання «Мати-героїня». Цю нагороду отримали жінки, які виховали до 8-річного віку п'ятеро та більше дітей.

Поява на світ дитини - це найщасливіша мить у житті кожної людини. На День матері у Хмельницькому на світ з'явилось семеро хлопчиків та семеро дівчаток. Малюки, які народилися цього дня, зробили найкращий подарунок своїм матусям до свята.

Сьогодні, 15 травня, міський голова Олександр Симчишин традиційно приїхав до закладу, щоб привітати молодих матусь з цією радісною та прекрасною подією в їхньому житті. Кожній щасливій мамі мер вручив подарунки. 

Раніше міський голова вітав лише тих матерів, чиї діти народилися у День міста та в перший день Нового року. Однак Олександр Симчишин започатковує нові традиції.

«Ми ж започаткували нові традиції – даруємо подарунки тим, хто народив малюків на День матері та День вишиванки. Стосовно останнього, то і подаруночки дітки отримують тематичні – свої перші вишиті сорочечки», - наголосив міський голова.

Молодим матусям та їх родинам Олександр Симчишин щиро побажав здоров'я, сили та терпіння. Адже він з власного довіду знає, що це знадобиться найбільше. Молоді матусі також сфотографувалися на згадку з міським головою.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року, з міського бюджету здійснюється медикаментозний супровід пологів для кожної хмельничанки, що народжує в міському перинатальному центрі. На це з бюджету вже передбачили 1 мільйон гривень.