Ви є тут

Під час заняття у розмовному клубі з англійської мови хмельничани дізнаються, що означає бути джентльменом у сучасному світі

Инна Хананова

У Хмельницькому відбудеться безкоштовне заняття з англійської мови у клубі «English Speaking Club». Цього разу відвідувачі клубу обговорюватимуть тему «Хто такий джентльмен». Що чекатиме на відвідувачів клубу, далі розповість «Хмельницький»

Минулого року розмовний клуб «English Speaking Club» відновив свою діяльність у нашому місті. Організатором «English Speaking Club» є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР). Співорганізатор щотижневих зустрічей розмовного клубу Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека. Розмовний клуб популярний серед багатьох мешканців міста. Незважаючи на вік та професію, люди прагнуть покращити свої розмовні навички з англійської мови. Це хороша нагоду здобути нові знання та познайомитися з цікавими людьми. Під час занять відвідувачі діляться власними думками з приводу актуальних тем, весело та цікаво проводять час з однодумцями. Кожне заняття клубу є тематичним. Наприклад, минулого разу учасники вчилися не боятися виступати перед публікою. Тема була корисною та цікавою для усіх. Відвідувачі отримали практичні поради та цінний досвід. 

Заняття розмовного клубу відбудеться у п’ятницю, 18 травня, у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, за адресою: вулиця Героїв Майдану, 28. Початок заняття о 17:00. Вхід безкоштовний. Цього разу модератором заняття з англійської мови буде Karl Tyler. Тема заняття буде стосуватися питання: «Хто такий джентльмен». Цим словом прийнято характеризувати справжнього чоловіка. Цікаво те, що цей образ був сформований ще у вікторіанську епоху, коли джентльменом вважали чоловіка благородного походження, освіченого та вихованого. Однак у сучасному світі уявлення про джентльмена у кожного різні. Що входить в його обов'язки та які риси притаманні справжньому джентльмену. Про це зможуть поговорити учасники розмовного клубу вже цієї п'ятниці. Заняття пройде цікаво, в атмосфері англійської мови.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: