Ви є тут

З нагоди Дня вишиванки хмельничани відтворили подільський орнамент

оновлено
Инна Хананова

Автор фото - Василь Камінський

Автор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь Камінський

Сьогодні, 17 травня, ми відзначаємо чудове свято - День вишиванки. Що цікавого відбудеться з цієї нагоди у нашому місті, дізнавався «Хмельницький».

Сьогодні, 17 травня, українці святкують День вишиванки. Адже цей день об'єднує усіх українців. До цього свята активно долучаються школярі, студенти, поліцейські, чиновники. Сьогодні усі прийшли на роботу у вишитому національному вбранні. Хмельничани активно розміщують фотографії у соцмережах.

Сьогодні з нагоди Дня вишиванки в міському будинку культури відбудеться конкурс «Пан та Паняночка Вишиваночки - 2018». Захід розпочнеться о 18:00. Конкурс складатиметься з чотирьох завдань. Зокрема, кожна пара буде себе представляти у сучасному українському одязі. Також відбудеться дефіле у шкільній формі. Далі учасники демонструватимуть свої таланти. На завершення відбудеться дефіле учасників у національному традиційному українському костюмі.

А о 20:00, у мистецькому дворику Хмельницького обласного художнього музею, відбудеться виступ джазового оркестру «Проскурів-Сіті Бенд» Хмельницького музичного коледжу ім. В. Заремби. На усіх чекатиме незабутній вечір.

Нагадаємо, що з нагоди Дня вишиванки, у Хмельницькому, покажуть фільм «Сторожова застава». Кіно під відкритим небом демонструватимуть на стадіоні Хмельницького національного університету. Початок о 20:30. З нагоди Дня вишиванки усіх закликають прийти у національному одязі.

Автор фото - Василь Камінський

Чотири року тому хмельничани у національному одязі утворили найбільшу вишиванку. Це було неймовірне видовище. Цього разу хмельничани традиційно приєдналися до святкування та влаштували патріотичний флешмоб. Як все пройшло, дізнавався «Хмельницький».

Молодіжна громадська рада організувала вишиванковий флешмоб «Подільський орнамент». Сьогодні, 17 травня, о 13:00, на Майдані Незалежності, хмельничани утворили квітку, що символізує вишиванковий орнамент Поділля. Вишиванковий флешмоб вкотре вражає. Зазначимо, що флешмоб такого формату відбувся у нашому місті вперше. Організатори додають, що на рекорд не розраховують, адже навряд чи будуть аналоги. Цікаво те, що особливістю флешмобу у цьому році стали іноземні студенти ХНУ, що навчаються на підготовчому відділені. Вони теж були у вишиванках, тому це було досить оригінально та колоритно. Загалом до флешмобу долучилося близько 100 людей, які були у вишиванці. Серед них - школярі та студенти.